Václav Toupal hodnotí utkání béčka

Jeho tým po prvním poločase prohrával 0:2 a s utkáním to nevypadalo dobře. Nicméně ve druhém poločase se výkon zlepšil a Vlašim B svého soupeře zamkla na jeho polovině. Výsledkem však nakonec bylo jen snížení na 1:2. Není divu, že byl po utkání trenér Toupal zklamaný.

Václav Toupal o utkání s SK Lhota: „V zápase s Lhotou jsme byli opět v prvním poločase zakřiklí a pasivní jako v předešlých utkáních. Jednoduché situace řešíme složitě a nedůrazně a z to ho plynou hrubé chyby které soupeř dokáže v každém zápase využít.Ve dvacáté minutě jsme prohrávali 0:2, teprve potom se naše hra začala zvedat. Ale I tak tam bylo plno nepřesností. Ve druhém poločase to bylo z naší strany úplně jiné utkání, byli jsme důraznější, rychlejší a soupeře jsme zamkli na jeho polovině. Ovšem bez gólového efektu a když už jme vstřelili branku, tak ji rozhodčí k údivu všech neuznal. Nakonec jsme branku vstřelili, ale už to nestačilo a nakonec si Lhota odvezla tři body. Musíme se do dalších utkání vyvarovat laciných chyb , které nás potom sráží.“