Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vítězství týmu U9 v okresním přeboru

V neděli 10. června odehráli hráči kategorie U9 na krásném hřišti v Čerčanech finálový turnaj okresního přeboru mladších přípravek, kam se probojovaly čtyři nejlepší týmy okresu Benešov. Mezi těmito týmy byli kromě našich kluků ještě hráči ze Senohrab ( tým z Prahy – východ, ale hrající benešovskou soutěž ), tým z Benešova roč. 2009 a jejich o rok mladší kamarádi z ročníku 2010, hrajících pod hlavičkou SK Benešov – mládež A. Hrálo se 2×15 minut systémem 4+1.

V prvním zápase vlašimští fotbalisté nastoupili proti benešovským klukům z ročníku 2010. Ačkoliv hráči z druholigového města zvítězili v poměru 11:3, nepodali podle slov trenérů vůbec ideální výkon. „Ten jsme chtěli napravit ve druhém zápase se Senohraby. V utkání jsme jasně dominovali, kluci stříleli jednu branku za druhou a zvítězili jasně 22:2,“ usmívali se spokojeně oba trenéři Petr Štětina a Miroslav Hanuš po vítězném utkání.

V posledním zápase čekalo na Vlašim opět derby proti Benešovu. Tentokrát se výběr trenérů Štětiny a Hanuše utkal se stejně starými hráči kategorie U9, kteří v prvních dvou zápasech také uhráli plný počet bodů. „V zápase jsme sice vstřelili první branku, ale poté jsme čtyřikrát inkasovali a navíc se zranil Dan Martínek (zlomená ruka). Na konci prvního poločasu se nám podařilo po mnoha zahozených šancích alespoň snížit na 2:4. Ve druhém poločase jsme se do sítě už trefovali pouze my a otočili jsme skóre na konečných 8:4, což samozřejmě znamenalo vítězství v turnaji,“ radovali se trenéři.

 Sestava Vlašimi na turnaji: Jakub Chalupa, Zdeněk Pěkný, Daniel Martínek, Aleš Hernandez, Marek Brabenec, Jiří Šimánek, Lukáš Štauber, Tomáš Hanuš a Daniel Šípek.

Trenéři: Petr Štětina, Petr Štauber a Miroslav Hanuš