Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim odcestovala na soustředění do Třeboně

V pondělí 28. ledna odcestoval vlašimský tým na soustředění do jihočeské Třeboně, kde se do soboty bude pod vedením realizačního týmu připravovat na jarní odvetné boje ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Na jih Čech odcestovalo celkem dvaadvacet fotbalistů.

V malebném městě v kraji rybníků budou hráči vstřebávat tréninkové jednotky pod vedením realizačního týmu ve složení Erich Brabec, Vasil Boev a Vladimír Kout. O zdraví a regeneraci hráčů se postarají masér Petr Vosáhlo a fyzioterapeut Ondřej Čech. “Po návratu od reprezentace Jemenu se k týmu v minulém týdnu připojil i Miloslav Brožek, ale na soustředění kvůli nemoci neodcestoval,” uvedl k dění v realizačním týmu sportovní ředitel klubu Jan Jícha.

A v jakém složení vlašimský tým na jih Čech vlastně odcestoval? V Třeboni se aktuálně připravuje celkem dvacet dva fotbalistů, kteří bojují o své místo v sestavě osmého celku F:NL. Novinkou je změna hostování záložníka Filipa Blechy. “Hostování Filipa v našem klubu se změnilo v přestup,” potvrdil Jan Jícha. V týmu na zkoušku dále zůstávají Ondřej Novotný a Petr Výborný. Od sobotního utkání v Písku se navíc k týmu připojila i dvojice hráčů z Ruska – Ilja Shabanov a Ilja Gilyazutdinov.

Soustředění zakončí Vlašim sobotním zápasem proti třetiligovému Benešovu v sobotu 2. února od 11:00 na UMT Luka ve Vlašimi.

Složení FC Sellier & Bellot Vlašim pro soustředění v Třeboni:

Brankáři: Patrik Le Giang, Jan Hugo Bačkovský, Josef Řehák

Obránci: Jakub Štochl, Jan Pavlík, Milan Kadlec, Ján Mizerák, Milan Piško, Ilja Gilyazutdinov, Jan Fortelný.

Záložníci: Ladislav Janda, Adam Kučera, David Skopec, Filip Blecha, Petr Plachý, Lubomír-Ivanko Macej, Ondřej Badocha, Ondřej Novotný.

Útočník: Youssouf Dao, Oskar Fotr, Ilja Shabanov, Petr Výborný.