Vlašim přehrála i Příbram!

Další výhru nad prvoligovým soupeřem si připsal FC Sellier & Bellot během letošní zimní přípravy. Tým vedený Martinem Haškem v úterý dopoledne přehrál Příbram 3:1.

1. FK Příbram – FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3 (1:1)
Přípravné utkání se hrálo na těžkém terénu, který pokrývala vrstva sněhu, který během úterý zasypával některé části České republiky. V úvodu to vypadalo, že se s terénem lépe popasovali příbramští, když Linhart v 9. minutě utkání hlavičkoval do tyče. I nadále byla Příbram aktivnějším týmem a ve 34. minutě přišla úvodní branka utkání z kopaček Lukáše Luptáka. Skóre mohl navýšit ještě před koncem poločasu dorážející Linhart, ale jeho střela minula branku. Právě to Příbram muselo mrzet, protože z následné protiakce dokázal vyrovnat Ladislav Janda.

Do druhého poločasu oba týmy vystřídaly a tentokrát si lépe počínali druholigisté z Vlašimi. V 61. minutě se v šanci ocitl Vrána, ale trefil pouze Boháče. Nevyužitá šance tým z pod Blaníku neodradila a i nadále si museli příbramští dávat pozor na nebezpečí ze strany Vlašimi. Dlouhou dobu se to dařilo, ale šest minut před koncem již obrana kapitulovala, když Vránovu ránu dorazil do sítě Pavel Vyhnal. Netrvalo dlouho a Boháč musel čelit samostatnému nájezdu Filipa Haška a syn trenéra Vlašimi byl úspěšný a rozhodl o konečné podobě výsledku.

Statistiky zápasu:

Branky: 34. Lupták – 45. Janda, 84. Vyhnal, 85. Hašek. ŽK: Hašek (VLA).

Sestavy: Příbram: I. poločas: Hruška – Liščevič, Chaluš, Jiránek, Divíšek – Suchan, Květ – Lupták, T. Pilík, Rezek – Linhart. II. poločas: Boháč – Ježdík, Chaluš, Kvída, Liščevič – Květ, Krameš – P. Pilík, Januška, Frizoni – Kacafírek.

Vlašim: Nguyen – Wiesner, Štochl, Kulhánek, Tusjak – Reiter, Tarczal (46. Kučera), Hašek, Janda – Vyhnal (30. Hadaščok), Jeslínek (60. Vyhnal).