Vlašim přivítá v neděli Chrudim

Další utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mají na programu fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim. V rámci 14. kola přivítají v neděli 4. listopadu na stadionu v Kollárově ulici nováčka letošního ročníku soutěže MFK Chrudim. Zápas startuje již ve 14:00.

Poslední dva domácí zápasy letošního podzimu mají před sebou fotbalisté Vlašimi. V prvním utkání na tým Ericha Brabce přivítá na domácí stadionu nováčka z Chrudimi. Domácí prostředí, nutnost bodovat a chtíč po výhře nedávají domácím fotbalistům jinou možnost, než svého soupeře porazit. „Určitě chceme z posledních zápasů vytěžit maximum bodů,“ nechal se slyšet trenér Brabec, který v minulém kole se svým týme uhrál bezbrankovou remízu v Třinci. „Remíza byla spravedlivá a odpovídala průběhu zápasu,“ podotkl trenér, který nyní střádá plány pro nadcházející souboj s Chrudimí. „Cíl je jasný: chceme soupeře porazit a odskočit od spodku tabulky,“ dodal Brabec.

Nedělní soupeř Vlašimi si v minulém kole došlápl na jihočeské Dynama a doma jej pořádně potrápil. České Budějovice nakonec odvážely bod za remízu 2:2. Na konci září dokonce odjížděl z Chrudimi s prázdnou Hradec Králové. I venku dokáže být aktuálně čtrnáctý tým tabulky nepříjemným soupeřem. V nedávné době Třinec vyválčil tři body až v nastaveném čase a Jihlava se trápila s Chrudimí. Rozhodnutí přinesl až druhý poločas a definitivní jistotu výhry dal až pokutový kop.

Zápas je pro oba týmy velmi důležitý. Vlašim i Chrudim se nacházejí v pásmu sestupových vod a ten, kdo vyhraje, si výrazně polepší před blížící se zimní přestávkou.

Ve Vlašimi klubové vedení navíc pro své fanoušky připravilo menší odměnu za jejich věrnost. Fanoušci, kteří na fotbalové utkání s Chrudimí dorazí v doprovodu svého otce, popřípadě dědečka, dostanou u vstupu na stadion malý dárek a během poločasové přestávky se budou moci vyfotit u hlavní tribuny a moderátor utkání jim položí pár otázek.