Vlašim si zahraje proti Bohemce, béčko si vyzkouší hlavní stadion

Reprezentační přestávku vyplní fotbalisté Vlašimi přípravným utkání proti prvoligovému celku FC Bohemians Praha 1905. Utkání se odehraje v pátek na hřišti v Uhříněvsi od 10:30. Další změnou je přesunutí utkání B-týmu na hlavní stadion v Kollárově ulici.

Pod vedením nového realizačního týmu se druholigový tým z Vlašimi rozhodl nezahálet v reprezentační přestávce. Kromě dvoufázových tréninkových jednotek a posilovny mají hráči naordinované přípravné utkání s pražskými Bohemians.

Reprezentační přestávka se naopak netýká hráčů rezervního týmu hrajícího I.A třídu. Tým pod vedením Václava Toupala bude mít možnost pro své domácí utkání využít hlavní stadion v Kollárově ulici. Zápas proti Kosmonosům startuje v neděli 14. října od 16:00.