Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim vyzve na domácí stadionu nováčka z Líšně

Po delší odmlce se opět na svém domácím hřišti představí fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim. V neděli od 17:00 přivítají hráči od Blanice na svém stadionu nováčka soutěže – SK Líšeň. 

Nedělní soupeř Vlašimi je sice nováčkem letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ale jeho výkony a výsledky zatím nenasvědčují tomu, že by se své nové šance hráči Líšně zalekli. Naopak jihomoravský celek v letošním ročníku ještě neprohrál a s bilancí dvou remíz a jedné výhry nasbíral celkem pět bodů, které stačí na aktuálně čtvrtou pozici. 

První kolo zavedlo na hřiště Líšně severočeský Varnsdorf, který byl nakonec rád za remízu na půdě nováčka. Druhé kolo přineslo Líšni první výhru. Svěřenci trenérů Kafky a Machálka zvítězili 3:1 na půdě Chrudimi. V minulém kole Líšeň doma potrápila Hradec Králové, když s ním remizovala 3:3. 

Vlašim tedy rozhodně nečeká lehká práce. I přes to však domácí chtějí ve svém druhém domácím utkání naplno bodovat, potěšit své fanoušky a napravit minulé zaváhání na půdě Pardubic. 

Právě výkon na hřišti pardubického celku neudělal mnoho radosti realizačnímu týmu Vlašimi. “Od začátku sezóny máme problémy se vstupy do utkání,” zlobil se trenér na výkon svých svěřenců v úvodu zápasu. Dále jej nepotěšilo ani to, že si jeho tým nedokázal vytvořit závěrečný tlak. 

V neděli se ukáže, jak se Vlašim dokázala na svého soupeře připravit. Utkání startuje v 17:00 na stadionu v Kollárově ulici.