Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašimský tým U10 úspěšně zvládl domácí turnaj

V sobotu 3. listopadu pořádal vlašimský klub na umělé trávě ve sportovním areálu Na Lukách turnaj Minirepubliky, kterého se účastnili kromě našeho týmu ještě FC Písek, SKP České Budějovice, FC MAS Táborsko a FK Baník Sokolov. Turnaj byl hraný systémem 5+1 a hrací doba činila 1×30 minut.

Do turnaje vstoupili vlašimské fotbalové naděje zápasem s Pískem. „Zápas jsme vyhráli, i když jsme nepodali vůbec dobrý výkon. Stejný výkon kluci předvedli i v zápase s Českými Budějovicemi, ovšem s tímto soupeřem už naše pomalá hra na výhru nestačila,“ komentoval vstup do turnaje trenér Petr Štětina.

„Po dvou zápasech jsme měli přestávku, po které následoval zápas s Táborskem. V tomto zápase se kluci začali lépe pohybovat, kombinovat a dařila se nám hra jeden na jednoho. Soupeře jsme pustili do minima šancí a zaslouženě jsme tak vyhráli. V posledním utkání kluci zopakovali výkon s Táborskem, rychle se dostali do vedení, které navyšovali a Sokolov už pouze stihl výsledek zápasu korigovat,“ usmíval se spokojeně vlašimský trenér.

Výsledky Vlašimi:
FC S&B Vlašim – FC Písek 6:3
FC S&B Vlašim – SKP České Budějovice 3:5
FC S&B Vlašim – FC MAS Táborsko 9:2
FC S&B Vlašim – FK Baník Sokolov 10:5

Sestava Vlašimi: Lukáš Musil, Lukáš Štauber, Radim Mach, Tomáš Hanuš, Martin Kupsa, Jiří Šimánek, Jiří Matějka, Zdeněk Pěkný a Štěpán Zvára. Trenéři: Petr Štětina, Miroslav Hanuš a Petr Štauber.