Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Votroci dorazí do Vlašimi v neděli dopoledne

Další utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mají v neděli naplánované fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim. V rámci 21. kola přivítají na svém stadionu FC Hradec Králové. Souboj startuje netradičně již v 10:15.

Domácí fotbalisté neprožili lehký a ideální vstup do jarní části soutěže, když zatím uhráli ve čtyřech odehraných kolech dva body. Zápasy byly náročné, ale určitě jsme mohli udělat víc bodů než pouhé dva,” mrzí dosavadní výsledky útočníka Ondřeje Novotného z Vlašimi. Čím si vysvětluje bodovou dietu svého celku? “Herně to z naší strany není špatné, ale bohužel nás trápí střelecká produktivita a právě na to doplácíme,” doplnil vytáhlý útočník.

Ve Vlašimi by tedy rádi brali tři body, ale zápas proti Hradci Králové má jiného favorita. Zbraně však Vlašim rozhodně neskládá. “Hradec Králové je soupeř, který hrál první ligu a letos se tam chtějí vrátit. Takže po fyzické stránce to bude velmi náročné utkání. Možná jedno z nejtěžších. A zároveň velká kvalita na míči ze strany Hradce. Pokud ale budeme hrát rychle nahoru a naopak dozadu budeme poctivě bránit, tak věřím, že máme šanci na dobrý výsledek,” věří Novotný.

Hradec Králové na jaře zatím okusil jak pocit vítězství, tak i pocit porážky. Zatímco tři body slavili Votroci ve dvou případech, tak porážku musela družina trenéra Frťaly okusit jedinkrát. Jedno utkání skončilo remízou. Souhra těchto výsledků dostala Hradec Králové na třetí místo tabulky.

„Vlašim na jaře nedostává moc gólů, jediná přestřelka byla s Táborskem. Je to mladý běhavý tým, chtějí hrát fotbal. Mají mladého trenéra, který přinesl to, že chtějí být za každé situace fotbaloví, agresivní. Bude to náročné utkání,“ říká před utkáním asistent trenéra Hradce Králové Ondřej Prášil pro klubový web.

Utkání 21. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Vlašimí a Hradcem Králové startuje v neděli 7. dubna na stadionu v Kollárově ulici v 10:15. Důvodem posunu zápasu je jeho zařazení do vysílání ČT Sport.