Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vyhlášení Sportovce roku 2017 okresu Benešov

Dne 9.1.2018 se konalo slavnostní vyhlášení ankety ,,Nejúspěšnější sportovec roku 2017 okresu Benešov“ na KD Karlov v Benešově! Náš tým byl nominován v kategorii ,,Kolektiv dospělých“, a proto se nás vydali reprezentovat za hráče Ladislav Janda a David Skopec a za realizační tým trenér brankařů Vladimír Kout.

Na galavečeru se mimo jiné vyhlašovaly ještě kategorie Nejlepší junior a dospělý a Nejlepší kolektiv juniorů a dospělých! V programu slavnostního večera dále vystoupily mimo jiné i mažoretky Wild Cats Benešov, byla k vidění artistická a pěvěcká vystoupení.

V kategorii Kolektiv dospělých se náš tým umístil na 3. místě, takže neobhájil loňské prvenství – cenu předával velmi vážený host, bývalý vynikající fotbalista p. Antonín Panenka! Před našimi chlapci se umístili na 2.místě Atleti Vlašim a vyhrál nohejbalový klub Šacung Benešov. Jen pro zajímavost – 1. místo v kategorii Sportovec roku získal freestyle motokrosař Libor Podmol a za ním se umístil jeho kolega Petr Pilát.

Po vyhlášení všech výsledků na hosty a oceněné čekal ještě bohatý raut, kde své výsledky mohli pořádně rozebrat a popovídat si zároveň se sportovci z jiných kategorií!

foto: Benešovský deník