Aktuality

Aktuální informace a oznámení
Vlašimské mládeži cinkaly medaile

Z Počátků přivezli vlašimští třetí místo

Tradiční turnaj O křišťálový pohár v Počátkách Vlašim zakončila na třetím místě. Po semifinálové prohře s Chrudimí 1:2 si blaničtí rytíři poradili s Táborskem v utkání o 3. místo v poměru 5:3. Turnajem pro hráče skončilo i soustředění v Kácově. 

Semifinále:

MFK Chrudim – FC Sellier & Bellot Vlašim 2:1 (0:1) (Branka Vlašimi: Diamé)

Sestava Vlašimi: Řehák – Štětina, Štochl, Blecha, Mizerák – Seo, Skopec, Vlasák, Jelínek – Lucas – Diame. Střídal: Lee.

O 3. místo:

FC Sellier & Bellot Vlašim – FC MAS Táborsko 5:3 (2:1) (Branky Vlašimi: 3x Fotr, Kadlec, Salihagič)

Sestava Vlašimi: Kimia – Shin, Broukal, Kadlec, Hron – Plachý, Svoboda, Janda, Pilik- Fotr – Salihagič. Střídal: Blecha.

Hodnocení trenéra Michala Maška: „V turnaji jsme zkoušeli dost nových hráčů, měli jsme v každém utkání jinou sestavu. Turnaj asi plnil svůj účel, viděli jsme skoro všechny hráče v akci. Kromě trojice marodů, kteří zůstali doma. Z tohoto pohledu tedy není výsledek asi úplně důležitý, přesto si myslím, že jsme ani v jednom utkání herně nepropadli a je na čem stavět. Hráči postupně začínají chápat, co po nich budeme chtít. Turnaj jsme navíc absolvovali ze soustředění v Kácově, takže z plné zátěže. Stále hledáme vhodné posily na určité posty a s vedením na všem intenzivně pracujeme. Někteří hráči naopak dnešním dnem na testech u nás končí.“