Dolnobousovský SK – Vlašim B 1:2 po pen.

Dolnobousovský SK 1 - 2 (p) Vlašim B
11. 08. 2018 - 17:00

Dolnobousovský SK – FC Sellier & Bellot Vlašim B 1:1 (1:0) 2:4 po pen.

Obě mužstva začala zápas velmi opatrně a bylo to o tom, kdo udělá první chybu a ta přišla v 11.minutě. Bohužel chybovalo mužstvo Vlašimi. Po špatné rozehrávce Zváry se dostali domácí k míči a Sedláček se ranou k tyči nemýlil – 1:0. O minutu později mohlo být srovnáno, když Plachý přesnou kolmicí našel Duška, který přihrál pod sebe na zcela volného Filipa, který ovšem přestřelil prázdnou domácí branku.

Netrvalo dlouho a Plachý s Duškem si zopakovali spolupráci, ale střelu Petrů obránci srazili na roh. Ve 27.minutě se k zakončení dostal Plachý, ale jeho střelu s námahou vyrazil domácí brankář. Závěr poločasu patřil domácím, když střílel z otočky Sitař, ale pozorný Štecher ránu chytil.

Druhý poločas začali vlašimští aktivně a přitlačili domácí před jejich branku a hned ve 46. minutě přišlo vyrovnání. Po křídle utekl Dušek, přihrál na Marca Tulia, který podle vybíhajícího brankáře uklidil míč do sítě – 1:1. Hosté mohli skóre otočit, ale Dušek v další šanci Sýkoru neprostřelil. V 53. minutě se po chybě Skiby dostal ke střele Tomíček, ale Štecher jeho střelu vyrazil na roh. Vlašimští měli ještě několik šancí, kdy po centru Blechy Marco Tulio přestřelil domácí branku, trestný kop Plachého přes zeď s námahou vyrazil Sýkora.

Nakonec mohl přijít pro vlašimské trest za jejich nevyužité šance, když v posledních vteřinách se dostal míč k Sedláčkovi, ale jeho střelu vyrazil výborný brankář Štecher a tak došlo na penaltový rozstřel. V něm se opět zaskvěl Štecher, když domácím dvě penalty chytil a protože za Vlašim proměnili postupně Blecha, Marco Tulio, Matzner a Plachý, druhý bod tím pádem brali vlašimští borci.

Příští neděli odehrají hráči B-týmu první domácí zápas, když Na Lukách přivítají tým SK UNION Čelákovice. Hrát se začne v 17:00.