Vlašim B 1 - 2 SK Lhota
14. 09. 2019 - 16:30

VLAŠIM B – SK LHOTA 1:2 (0:2)

Statistiky zápasu:

Branky: 83. Habal – 12. Kodria, 23. Dvořák. ŽK: Přitasil, Vlasák, Sogbo – Jungmann, Dvořák. Diváci: 75.

Sestavy: Vlašim: Šanda – Toupal (84. Zeman), Lapáček, Zvára, Habal, Štětina, Cettl, Přitasil, Linhart (46. Sogbo), Vobecký Vlasák.

Lhota: Tůma – Bittengel, Neumann, Kodria (66. Kárník), Veliký, Jungmann, Dvořák, Kudela (90. Popok), Primus, Pařízek (51. Šalamoun), Zmeškal (73. Zmeškal).

Do utkání vstoupili aktivněji hosté a přitlačili domácí před jejich šestnáctku a po jedenácti minutách se také ujali vedení, když po závaru před Šandovou brankou vystřelil hostující Dvořák, jeho střelu Šanda vyrazil je před sebe, kde se nejlépe zorientoval Kodria a pod tělem domácího brankáře míč propasíroval do branky – 0:1. Domácí se osmělili až v 19. minutě, když se k průniku do šestnáctky odhodlal Vobecký, ale jeho střelu vyrazil hostující brankář na roh. V 23. minutě se hosté radovali podruhé, když Zvára slabě odkopl centr Velikého, míč se dostal na rohu velkého vápna k Dvořákovi, který utěšenou střelou do šibenice nedal Šandovi šanci – 0:2. Po druhé brance se hosté zatáhli před vlastní branku, ale platonický tlak vlašimských šance ani branku nepřinesl. Až v 42. minutě se domácí dočkali branky, když Cettl zahrával přímý kop a posadil míč na hlavu Vlasáka, který rozvlnil síť hostující branky. V tomto momentu vstoupil do utkání hlavní rozhodčí Glogar a branku neuznal pro údajný faul Vobeckého.

V druhém poločase se hra odehrávala pouze před hostující brankou, vlašimští se ale marně snažili probít před lhoteckou branku a když už se jim to párkrát podařilo, zradila je koncovka při šancích Vlasáka, Vobeckého i Sogba. Až v 84. domácí předvedli kombinační akci na jejímž konci byl Habal a křižnou střelou prostřelil hostujícího Tůmu – 1:2. Ale to bylo ze strany domácích vše a tak tři body se stěhují do Lhoty.

Příští utkání sehrajeme v sobotu 21. září od 16.30 na hřišti Kosmonos.