Novou sezónu zahájíme na půdě Opavy
Program nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY již znají fotbalisté Vlašimi. Tým, který nově povede Martin Hyský, v prvním kole zavítá na půdu exligové Opavy. V prvním domácím utkání přivítá středočeský celek doma Chrudim.
Oproti loňskému ročníku bude druhou nejvyšší soutěž hrát opět 16 týmů, přesné termíny a časy zápasů budou postupně upřesněny.
- kolo, 24. července: SFC Opava – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 31. července: FC Sellier & Bellot Vlašim – MFK Chrudim
- kolo, 7. srpna: FC MAS Táborsko – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 14. srpna: FC Sellier & Bellot Vlašim – SK Líšeň
- kolo, 21. srpna: FC Vysočina Jihlava – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 28. srpna: FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Viktoria Žižkov
- kolo, 11. září: FK Varnsdorf – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 18. září: FC Sellier & Bellot Vlašim – 1. SK Prostějov
- kolo, 25. září: AC Sparta Praha B – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 2. října: FC Sellier & Bellot Vlašim – 1. FK Příbram
- kolo, 16. října: FK Ústí nad Labem – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 23. října: FC Sellier & Bellot Vlašim – MFK Vyškov
- kolo, 30. října: FC Zbrojovka Brno – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 6. listopadu: FK Fotbal Třinec – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 20. listopadu: FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Dukla Praha
- kolo, 27. listopadu: FC Sellier & Bellot Vlašim – MFK Chrudim
- kolo, 5. března: FC Sellier & Bellot Vlašim – FC MAS Táborsko
- kolo, 12. března: SK Líšeň – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 19. března: FC Sellier & Bellot Vlašim – FC Vysočina Jihlava
- kolo, 2. dubna: FK Viktoria Žižkov – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 9. dubna: FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Varnsdorf
- kolo, 13. dubna: 1. SK Prostějov – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 16. dubna: FC Sellier & Bellot Vlašim – AC Sparta Praha B
- kolo, 23. dubna: 1. FK Příbram – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 27. dubna: FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Ústí nad Labem
- kolo, 30. dubna: MFK Vyškov – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 7. května: FC Sellier & Bellot Vlašim – FC Zbrojovka Brno
- kolo, 11. května: FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Fotbal Třinec
- kolo, 14. května: FK Dukla Praha – FC Sellier & Bellot Vlašim
- kolo, 21. května: FC Sellier & Bellot Vlašim – SFC Opava