Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Kluci bojovali do konce a byli odměněni, hodnotil Erich Brabec

Solidní fotbalová podívaná byla k vidění v úterní televizní předehrávce v utkání mezi Vlašimí a Jihlavou. Fotbalový fanoušci si smlsli především na druhém poločase, kdy byla k vidění celá řada šancí na obou stranách. S druhým poločasem byl spokojen i domácí trenér Erich Brabec.

Když Oskar Fotr v devadesáté minutě dosáhl na Mizerákův centr na domácí lavičce se zastavil všem dech. Když míč doputoval do sítě, vlna euforie mohla odstartovat. “Abych se přiznal po první půlhodině jsem v body z dnešního duelu moc nevěřil,” nechal se po utkání slyšet domácí trenér Erich Brabec, který své svěřence za výkon v prvním poločase podle svých slov chválit nebude. “Za první poločas kluky určitě moc nepochválím. Byli pasivní, nechtěli běhat a hrát,” zlobil se domácí lodivod.

Ovšem po poločasové přestávce se výkon domácího celku zlepšil a Vysočina se dostávala postupem času pod tlak. “Poločasová přestávka nám prospěla. Kluci si sami k výkonu něco řekli a také nám pomohla změna rozestavení do druhého poločasu,” prozradil Brabec dění o přestávce v domácí kabině. “Naše hra se zlepšila a Jihlava si s postupem času asi myslela, že se již nic nemůže stát, ale naši hráči zvedli prapor a bojovali až do konce, za což byli odměněni tím vyrovnávacím gólem a bod je pro nás důležitý,” uzavřel hodnocení televizního duelu trenér Vlašimi Erich Brabec.