Trenér po utkání v Opavě

Po skončení utkání 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v Opavě se vydal hlavní trenér Vlašimi Martin Hyský na pozápasovou tiskovou konferenci, kde v krátkosti zhodnotil utkání, ve kterém jeho tým vybojoval bod za remízu 2:2.

Martin Hyský po utkání: „Bod, který jsme uhráli v Opavě, je pro nás hodně cenný. I když s ohledem na výkon ve druhém poločase jsme si možná zasloužili i víc. Do zápasu jsme nevstoupili tak, jak jsme chtěli. Nechytili jsme tempo utkání a soubojovost. Paradoxně jsme se dokázali dostat do vedení, ale vlastními chybami jsme se o něj připravili. S prvním poločasem jsem spokojený nebyl. Musím týmu poděkovat za jejich přístup k druhému poločasu, kdy jsme se zvedli a dokázali jsme domácí zatlačit. Škoda, že se nám nepovedlo krom vyrovnání, přidat ještě jeden gól navíc. Samotný závěr zápasu byl hektický, kdy tam byla spousta standardních situací proti nám, ale naštěstí jsme to ustáli a znovu opakuji, že si bodu z Opavy cením.