Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Máme několik zraněných hráčů, hlásí z Kácova trenér Mašek

Soustředění týmu FC Sellier & Bellot Vlašimi, které probíhá v nedalekém Kácově, narušilo zranění několika hráčů. „Jedná se o zranění čtyř pěti hráčů, což je pro nás samozřejmě nepříjemné a museli jsme na věc reagovat,“ prozradil v rozhovoru trenér Michal Mašek.

Trenére, jak zatím probíhá příprava?

Příprava nám zatím probíhá podle plánu. Bohužel jedinou komplikací je zranění asi čtyř nebo pěti hráčů. Museli jsme na snížený počet hráčů samozřejmě reagovat. Nakonec se k nám na zkoušku připojila trojice korejských hráčů a také Jan Jelínek s Lucasem Diasem ze Záp. Aktuálně nám tedy bez zraněných trénuje osmnáct hráčů.

Je možné, že dorazí ještě někdo?

Další posily máme vytipované a jednáme o všem s vedením klubu. Rádi bychom uvítali vysokého útočníka a v jednání máme kvalitního stopera. Určitě by měli dva nebo tři zkušenější a kvalitnější hráči přijít. Po turnaji v Počátkách budeme kádr zeštíhlovat a budeme směřovat vše ke startu nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Aktuálně je tým na soustředění v Kácově. Co mají hráči jako hlavní náplň těchto dnů?

Hojně využíváme posilovnu a zámecký park ve Vlašimi, takže zatím máme především na programu hrubou přípravu a v dalším týdnu bychom měli být více na hřišti a pracovat s míčem. Následovat samozřejmě budou i taktické věci, které chceme ve Vlašimi změnit.

Jak jste zatím spokojen s prostředím ve Vlašimi?

Je to dobré. Tréninkové prostory jsou ve Vlašimi dobré. Využívat můžeme dvě hřiště ve Vlašimi, areál v Kácově. Je to kousek od sebe, což je pozitivum. V zázemí určitě není žádný problém a teď už to bude jen a jen na nás a na hráčích, jak to všechno využijeme. Záležet bude také na tom, jak se nám podaří společně s vedením klubu posílit kádr. Pokud vše půjde dobře, tak bychom rádi do sezóny vstupovali silnější, než tomu bylo na jaře.