Aktuality

Aktuální informace a oznámení

O další body se Vlašim popere se Znojmem

Další body do druholigové tabulky budou ve hře o tomto víkendu, kdy hráče čeká 27. kolo Fortuna národní ligy. Vlašim se v něm představí na domácí půdě proti jihomoravskému týmu ze Znojma. Utkání startuje na stadionu v Kollárově ulici v 17:00. 

Náročný program konce soutěže Vlašimi v posledních třech utkáních přinesl tři body za výhru v televizním utkání s Pardubicemi. V následujících dvou kláních však družina trenéra Havlíčka body nesbírala. Nejprve tým vyhořel ve Vítkovicích 0:4 a před týdnem o porážce Vlašimi rozhodla na půdě Táborska sporná penalta. „Z mé pozice jsem situaci dobře neviděl, ale hráči říkali, že se o faul z naší strany nejednalo,“ smutnil po utkání asistent trenéra Miloslav Brožek, který ocenil bojovnost hráčů. „Hráli jsme sedmý zápas ve třech týdnech a nebyli jsme v dobré kondici a kompletní. Hráče, kteří nastoupili, ale musíme pochválit za odvedený maximální výkon.“

Šanci na další body bude mít vlašimský celek již v neděli proti Znojmu, které se v tabulce pohybuje o dvě příčky nad středočeským týmem. V případě výhry by se právě tým Petra Havlíčka mohl posunout nad Znojmo, které v posledním utkání remizovalo s Viktorií Žižkov. „Do každého zápasu jdeme s tím, že ho chceme vyhrát. Zvítězit samozřejmě chceme i proti Vlašimi,“  nechal se slyšet znojemský hráč Jan Javůrek.

Poslední vzájemný zápas:

1. SC Znojmo FK – FC Sellier & Bellot Vlašim 3:2 (2:0)

Branky: 8. Lacko, 30. Šamánek, 65. Štrombach – 69. Hadaščok, 72. Vyhnal.

Sestavy: Znojmo: Veselý – Helísek, Mezlík, Svozil, Cihlář – Lacko, Machuča – Štrombach (81. Hladík), Šamánek (89. Pospíšil), Javůrek – Růsek (67. Teplý).

Vlašim: Beník – Mil. Kadlec (81. Jeslínek), Piško, J. Štochl, Tusjak – Janda, Mara (46. Hadaščok), Skopec, Vodháněl – Fotr (46. Wiesner), Vyhnal.