Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Petr Havlíček: Dostat tři branky? To se nám nesmí stávat!

Hodně pošmurná nálada panovala po skončení včerejšího utkání s Hradcem Králové na lavičce Vlašimi. „Inkasovat tři branky to se nám nesmí stávat,“ zlobil se po skončení utkání Petr Havlíček, který stále nemohl uvěřit ani tomu, že jeho svěřenci nedokázali proměnit na začátku utkání tři velké šance. 

„Měli jsme výborný vstup do utkání, když jsme si připravili tři velké šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit,“ kroutil hlavou vlašimský lodivod, který poté sledoval, jak se proměňují šance. „Inkasovali jsme třikrát a soupeři to hodně ulehčili,“ povzdechl si kouč Vlašimi. „Tohle se nám nesmí stávat,“ dodal důrazně.

Po změně stran však domácím svitla naděje, když se trefil Badocha. Za stavu 0:3 se zápas těžko otáčí, ale ve druhém poločase se nám podařilo snížit a vytvořit si převahu. Kdybychom dali ještě branku na 3:2, tak by zápas mohl skončit jakkoliv, ale to se nám bohužel nepodařilo,“ lamentoval Petr Havlíček nad dalšími šancemi, které neskončily brankou v síti soupeře. 

Hradci Králové se do konce zápasu podařilo ještě zvýšit náskok na 4:1 a skóre blanických rytířů za poslední dva zápasy narostlo na hrozivých 1:8. „Nyní musíme zapracovat na naší hře směrem dozadu, abychom nedostávali tolik branek. Směrem dopředu dokážeme být silní a já věřím, že pokud se zlepšíme ve hře směrem dozadu, tak se to otočí,“ uzavřel vlašimský trenér.