Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Sezóna 2018/19 – nové mužstvo mladších žáků FC SB Vlašim „B“

Konec podzimní části fotbalových soutěží sebou nese i tradiční hodnocení uplynulých měsíců. Jedno takové zhodnocení pro vás připravil i realizační tým mužstva mladších žáků B. 

V polovině letošního roku odešla větší část vlašimských fotbalistů končících starší přípravku hrát žákovskou ligu a z původního mužstva starší přípravky nám zůstalo pouze šest kluků. Díky nadšení rodičů a zázemí vytvořeného klubem se nám podařilo dát dohromady nový „B“ tým mladších žáků doplněním kádru hráči, kteří k nám přestoupili přešli z jiných mužstev.

Přivítali jsme také několik nováčků i „navrátilců“, kteří s námi již někdy v minulosti hráli. Je jasné, že takový tým na začátku nebyl sehraný a předposlední místo v tabulce podzimní části okresního přeboru je úměrné našim dosavadním výkonům. Kluci se alespoň naučili, že teď musí odvádět každý jednotlivec naprosté maximum a nikdo se nemůže ani na chvíli jen vézt, což dříve nebylo u všech vždycky pravidlem.

V nadcházející zimě nás čeká intenzivní trénink nejen dalších herních dovedností, ale také silová a vytrvalostní příprava, spojená s cvičením k prevenci zápasových zranění. Máme v plánu také několik halových turnajů, a pokud zima nebude příliš tuhá, i přátelských zápasů pod širým nebem na UMT. Naším cílem pro jarní část soutěže je zlepšit se v tabulce hned o několik příček. „Sportu zdar!“

Dole ležící: brankář Adam Prokš, spodní řada: zleva Lukáš Krigl, Petr Matějovský, Andreas Eichler, Vít Marek, Lukáš Pazdera.

Horní řada: zleva Vojtěch Petr, Ondřej Kuták, Hynek Drtina, Matouš Pajk, Richard Vesecký, František Plachý, nad nimi zleva vedoucí mužstva Aleš Kuták a trenér Petr Pajk.