V prvním utkání Vlašim podlehla Teplicím 0:2

První přípravné utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří v sobotu dopoledne přivítali na své domácí půdě severočeský celek FK Teplice hrající nejvyšší fotbalovou soutěž. Zatímco první poločas byl vyrovnaný, tak ve druhém poločase se severočeskému týmu podařilo vstřelit dvě branky.

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Teplice 0:2 (0:0)

Domácí tým vstoupil do prvního utkání s několika novými tvářemi na soupisce. V sestavě se od první minuty objevil například útočník Esscomba a také mladíci ze sparťanské juniorky Christian Frýdek a Daniel Mareček. Právě první poločas nabídl vcelku vyrovnanou partii, kdy si oba celky byly rovnocenými soupeři. Obě strany si vyměnily několik střeleckých pozdravů, ale brankáři nemuseli žádné výraznější nebezpečí.

Do druhého poločasu prostřídali trenéři sestavy a lépe se dařilo prvoligovému týmu. Hned po zahájení druhého poločasu doputoval do pokutového území centr, který uklidil krásnou hlavičkou do sítě Dominik Šup. Vlašim se chvílemi na hřišti hledala a ve druhé polovině utkání to určitě nebylo to pravé ořechové.

Teplice měli více prostoru a obrana Vlašimi byla tou zaměstnanější. Převaha hostí nakonec vygradovala v druhou branku, kterou obstaral Tomáš Kučera a dal tak výsledku konečnou podobu.

Fotbalisté Vlašimi mají dále na programu soustředění v Kácově, které zahájí v pondělí. Během soustředění si hráči odskočí ve středu do Vlašimi, kde odehrají přípravné utkání proti pražské Dukle. Zápas je na programu 24.1. od 14:00 na UMT Luka. Před zahájením soustředění připravíme pro fanoušky i seznam hráčů, kteří na do Kácova odcestují.