Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Václava Svobodu mrzel vyrovnávací gól v závěru zápasu

Byl to jeho první start ve vlašimském dresu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a hned proti slavné Zbrojovce Brno. Vlašimský záložník Václav Svoboda i přes mírnou nervozitu dokázal ve druhém poločase vstřelit důležitou vyrovnávací branku. 

Běžela šedesátá minuta utkání a povedená kombinace přivedla vlašimské hráče až před vápno soupeře. Míč si navedl Alexander Jakubov, který jej poslal do vápna. Tam byl připraven Václav Svoboda a svým prvním druholigovým gólem vyrovnal skóre zápasu. “Dobře jsme si narazili míč se Sašou Jakubovem a já pak jen nastavil nohu a padlo to tam,” popisoval svůj první gól Václav Svoboda, který byl jednou z letních posil Vlašimi. “Ze začátku jsem se trochu bál protože jsem přicházel z nižší soutěže. Myslím, že nakonec jsem se zapojil dobře. Skládáme tady nový tým. Snad nám to půjde dobře,” popsal v rychlosti své dojmy z nového angažmá devětadvacetiletý záložník. 

Jeho páteční vyrovnávací gól nastartoval obrat Vlašimi, který však nakonec vzal za své a zápas skončil remízou. “Škoda toho vyrovnávacího gólu pět minut před koncem. Měli jsme to ve svých rukou, když jsme ve druhém poločase pěkně otočili skóre. Je to škoda, ale na druhou stranu je to cenný bod,”  byl si vědom po konečném hvizdu Svoboda. “Ze začátku to bylo trochu nervóznější. Brno na nás docela vlétlo a hrálo lépe. My jsme se do zápasu trochu dostávali a ve druhém poločase to bylo už lepší,” dodal autor první branky Vlašimi v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.