Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim míří na svůj oblíbený stadion v Českých Budějovicích

Třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavede fotbalový tým z Vlašimi na stadion, který je modrobílým barvám v poslední době přímo zaslíbený. Družina trenéra Havlíčka míří do Českých Budějovic na Střelecký ostrov, kde se týmu ze středních Čech v posledních sezónách daří.

Těžko by českobudějovické Dynamo hledalo nepříjemnějšího soupeře pro domácí utkání. Jihočeský celek Vlašim zatím nikdy doma neporazil, ale tentokrát podle slov bývalého kapitána týmu Petra Benáta je dobrá konstalace hvězd. “Kluci vstoupili do sezóny výborně. I díky aktuálnímu rozpoložení a sérii výher věřím, že v neděli Vlašim porazí,” uvedl na klubovém webu Dynama bývalý záložník Petr Benát.

„Do Vlašimi chodí kluci ze Sparty. Jsou to všechno velice kvalitní fotbalisté. I proto se každý půlrok vymění polovina mužstva, protože ti co vyniknou, tak většinou odejdou do ligy. Stále však tým dlouhodobě prokazuje, že je velice kvalitní,“ volí opatrnější slova současný trenér Dynama David Horejš, který svůj tým zatím v letošní sezóně dovedl ke dvěma výhrám. Dynamo porazilo v prvním kole doma Třinec 3:1 a v minulém týdnu loupilo na Žižkově, kde zvítězilo 2:1.

“Očekáváme kvalitní zápas, na který se budeme chtít naplno připravit a Dynamo pořádně potrápit a získat nějaké body,” hlásí před utkáním trenér Petr Havlíček, který zatím se svým týmem nasbíral dvě remízy 2:2. Bilance Vlašimi na Střeleckém ostrově je skutečně pozitivní – 0:0, 2:4, 0:4 a 2:2. “Bilanci máme dobrou, ale každý zápas je jiný a my se musíme plně soustředit na svůj výkon,” nespolehá se na štěstěnu vlašimský stratég.

Utkání 3. kola F:NL mezi Českými Budějovicemi a Vlašimí startuje v neděli 5. srpna v 17:00.