Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašimská fotbalová přípravka nezahálela ani v zimě

Zimní období je dávno u konce a jarní sluníčko pomalu probouzí k životu přírodu. Právě teď tedy nastává čas na menší rekapitulaci zimní práce našich mládežnických celků. Konkrétně mužstev přípravek.

Mladší přípravka U9 absolvovala přes zimní období, které odstartovalo v listopadu 2017, 13 turnajů, které se odehrály v nafukovacích halách s UMT v Praze, ve Zbuzanech a v Benešově a dále sehrála 3 přípravná utkání s Benešovem a Humpolcem. Do zápasů se zapojilo všech 18 hráčů. Na turnajích kluci obsadili dvě 2. místa a několikrát skončili 3. Nutno dodat, že turnaje nebyly hrány na výsledek, ale kluci se střídali jak v bráně, tak i na různých postech a stranách na hřišti.

V současné době už jsme v očekávání jarní části sezóny, ve které se mimo jiné zúčastníme tradičního turnaje v Kochánkách u Benátek nad Jizerou, 1.5.2018 silně obsazeného turnaje v Ústí nad Labem ( účast potvrdila: Sparta Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Red Bull Lipsko, FC Augsburg, SLASK Wroclaw apod. ), 5.5. – 6.5.2018 turnaje U9 Euro Championship Qualification v Chotěboři ( přihlášena Dukla Praha, Sigma Olomouc, SFC Opava, Viktoria Žižkov apod. ), 27.5.2018 nás čeká turnaj v daleké Opavě za účasti Baníku Ostrava, FK Fotbal Třinec, FC Fastav Zlín, GKS Katowice, MFK Karviná apod. ) a 23.6.2018 absolvujeme poslední turnaj v sezóně a sice krajské finále mladších přípravek, které se uskuteční ve Vlašimi.

Okomentoval za realizační tým U9 trenér Petr Štětina.

FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM U9

 

Zimní přípravu má za sebou tým U10 (ročník 2008), během níž také odehrál 5 turnajů na umělém povrchu a 3 turnaje v hale s vynikající výsledkovou bilancí: 6x – 1. místo (2x Benešov , 2x Praha , Zbuzany, Jesenice), 1x – 3. místo (Nový Rychnov), 1x – 5.místo (Příbram).

Družstvo na těchto turnajích zdatně změřilo síly z několika kvalitními soupeři. Dokázalo zvítězit nad týmy jako např. FK Čáslav, FK Příbram, SK Slavia Praha 09, Viktoria Žižkov, Dynamo Č.Budějovice, Tempo Praha, FK Meteor Praha, SK Benešov, ČAFC Praha, AC Sparta Praha dívky, SK Slavia Praha dívky a další.

Za pochvalu pro tým stojí ještě závěr podzimu, kdy dokázal postoupit ze základní skupiny tzv. minirepubliky – soupeři FC Písek, JFA České Budějovice, FC MAS Táborsko, TJ Hradiště, Admira Praha a proto si zahraje v jarní části soutěže zápasy ve vyšší výkonnostní skupině.

Okomentoval za realizační tým U10 trenér Mirek Dub.

FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM U10

 

Hráči kategorie U11 (ročník 2007), se během zimní části zaměřili zejména na posilovací, koordinační a gymnastická cvičení v rámci tréninků v tělocvičnách. Kluci se intenzivně připravují na vstup do žákovské kategorie, příští rok je čeká náročná žákovská liga a tomu také odpovídala náročnost zimní přípravy.

Tým absolvoval celkem 13 turnajů ze kterých si dovezli několik týmových i individuálních ocenění. První místo na turnaji ve Zbuzanech a další krásná umístění na náročných turnajích do třetího až pátého místa byla pro tým velkou motivací do dalšího fotbalového snažení. Jako zpestření pak tým navštívil např. JumpPark v Praze nebo okusil beachfotbal v Benešovském SportCentru. Završením bylo březnové třídenní soustředění v rekreačním a sportovním středisku Měřín.

Okomentoval za realizační tým U11 trenér Jiří Eichler.

FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM U11

KOMPLETNÍ PŘIPOMENUTÍ ZIMNÍHO POČÍNÁNÍ PŘÍPRAVEK NALEZNETE VE FOTOGALERII ZDE.

Kluci si zaslouží velkou pochvalu za vzorný přístup k tréninkům, za kvalitní výkony, chování a vystupování na turnajích.