Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Výkon na Slavii trenéra rozčaroval

Velké rozčarování po přípravném utkání proti juniorce Slavie zažil trenér Vlašimi Petr Havlíček, který nebyl z výkonu svých svěřenců nadšený. „Vypadalo to, že zápas jdeme jen odehrát,“ hlesl po skončení utkání trenér v hodnocení pro regionální deník. Vlašim nakonec musela zkousnout porážku 1:4. 

SK Slavia Praha jun. – FC Sellier & Bellot Vlašim 4:1 (2:0) 

Statistiky zápasu:

Branky: 36. Rondić, 42. Muradov, 54. Gurbanov, 65. Mitrano – 89. Ivanko.

Sestavy: Slavia: Otáhal – Bořil, Stropek, Vilotić, Havrda (46. Krejdl) – Červ (46. Mitrano) – Gurbanov (65. Schnürer), Muradov, Nabiyev (70. A. Lauricella), Trapanovski – Rondić.

Vlašim: Čtvrtečka – Plachý, Březina, Štochl (46. Piško), Rut (60. Tulio) – Janda, Cabadaj, Mareček (46. Frýdek), Ivanko – Boakai (60. Vodháněl), Dao.

 

Vlašim nastoupila do nedělního utkání s hráči, kteří se nevešli do sestavy v sobotním utkání v Jihlavě. Od začátku zápasu byli domácí junioři aktivnějším týmem. Bylo vidět, že za týden hráče čeká ostrý start v Juniorské lize a také to, že pod dohledem Jana Nezmama a Jindřicha Trpišovského se chtějí proti druholigovému týmu ukázat. To se také stalo s Slavia si vytvořila během prvního poločasu dvoubrankový náskok. Vlašim mohla snížit, ale Jan Vodháněl neproměnil pokutový kop. Následně domácí celek přidal ještě dvě branky. Hosté se dočkali alespoň čestného zásahu z kopaček Ivanka, který stanovil konečné skóre na 4:1. 

„Vadilo mi, jak jsme k zápasu přistoupili. Nebojovali jsme a vypadalo to, že jdeme zápas jen odehrát a nevadí nám, že dostáváme góly,“ byl po zápase rozčarovaný Petr Havlíček a dodal: „Očekával jsem, že hráči po zranění nebo ti, co se nevešli do základní sestavy s Jihlavou, o ní do příštích zápasů zabojují, ale málokterý snesl měřítko. Takhle hrát nemůžeme a dostat čtyři góly od mladých kluků z juniorky, je luxus.“

 

Další utkání odehraje Vlašim na UMT Luka v sobotu 17. února od 13:00 proti Litoměřicku. 

s využitím: www.benesovsky.denik.cz