Úvaly – Vlašim B 0:1 pp

Úvaly 0 - 1 pp Vlašim B
21. 10. 2018 - 15:30

SK Úvaly – FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0 – 2:4 po pen.

Sestava Vlašimi: Štecher – Toupal (80. Brýl), Zvára, Habal, Lapáček, Matzner (62. Filip), Skiba, Cettl,Vobecký (83. Zeman), Dušek, Motyčka (64. Petrů). 

Zápas v Úvalech byl zápas prvního týmu s posledním a přesně tak vypadal. Domácí od první minuty hráli v hlubokém bloku a vlašimští jen s velkou námahou dobývali jejich branku. Míč byl většinou na kopačkách hostujících hráčů, ale chyběla přesnost ve finální části. Jen šance Duška ve 27. minutě volala po gólu, když v souboji s brankářem vydoloval míč, ale jeho následnou střelu vykopl domácí stoper z prázdné branky. Soupeř se snažil ohrozit Štechera jen z ojedinělých brejků, ale žádný vážným ohrožením branky neskončil.

Druhý poločas pokračoval podle stejných not, jak skončil poločas první. Tlak vlašimských sílil, ale bohužel pouze k domácí šestnáctce. Vlašimským  hráčům chyběla větší kreativita a zakončení bylo mizerné, proto zápas skončil bezbrankovou remízou. V následném penaltovém rozstřelu čaroval brankář Štecher, který domácím dvě penalty zneškodnil. Druhý bod se tedy stěhuje do Vlašimi.