Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Erich Brabec: V Ústí jsme odehráli lepší zápas, chyběla kvalitnější koncovka

Ve druhém utkání jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Vlašim vybojovala na horké půdě severočeské Army bod za remízu 0:0. Po utkání byl vlašimský lodivod Erich Brabec s výkonem svého týmu spokojen. Jediným závažným nedostatkem bylo podle jeho slov selhání ve finální fázi.

„V Ústí jsme odehráli lepší utkání než v prvním jarním kole na domácí půdě, ale bohužel to stačilo pouze na bod,“ uvedl na úvod hodnocení pátečního zápasu šéf vlašimské lavičky. A měl pravdu jeho tým bojoval naplno a jednoho z favoritů na barážové příčky obral o body na jeho vlastním stadionu. Šance byly i na tři body, ale Vlašimi se nedařilo ve finální fázi. „Opticky jsme vypadali fotbalověji, ale opět se ukázala naše bolest posledních zápasů – předfinální a finální fáze,“ mrzelo trenéra Ericha Brabce nevyužití šancí Selemaniho a Výborného.

Středočeský celek nakonec kýženou branku nevstřelil a díky dobře fungující defenzivě ani neinkasoval. „Obranná řada zahrála velmi dobře,“ pochválil Brabec své svěřence. Chválou nešetřil ani na další hráče. „Aktivní směrem dopředu byl ze záložní řady Fortelný a útočníci pokud byli v pohybu, neustále zaměstnávali domácí obranu,“ chválil bývalý ligový obránce, který věřil v úspěch svého týmu. „Věřil jsem, že díky agilitě našich ofenzivních hráčů najdeme okénko a nakonec rozhodneme zápas v náš prospěch. Bohužel se tak nestalo a závěr zápasu byl v režii domácích a několika standardních situací, které jsme přestáli,“ uzavřel hodnocení pátečního duelu Erich Brabec a dodal: „Věřím, že již v dalším kole protrhneme střelecké trápení a ukončíme půst , který trvá již čtyři zápasy a zápas proti Táborsku zvládneme i bodově.“