Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašimská přípravka v zimě nezahálí a na turnajích válí!

Dva úspěšné turnaje během jednoho víkendu absolvovali hráči vlašimské přípravky ročníku 2009. V sobotu mladé naděje vlašimské kopané zvítězili na S-centrum cupu v Benešově. Jen o den později zajeli hráči FC Sellier & Bellot Vlašim na turnaj Street football v Kutné Hoře. Vlašim byla na tomto turnaji rozdělena na dva týmy. Modrý tým dosáhl ve velké konkurenci na skvělé třetí místo. 

Sobotní turnaj v Benešově byl pro vlašimské hráče velmi povedený, když všechny své zápasy vyhráli. V zápase s Příbramí se klukům dokonce podařil obrat z 0:3 na konečných 7:4. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Mára Brabenec.

Výsledky Vlašimi:
Vlašim – Benešov 7:2
Vlašim – Jihlava 9:2
Vlašim – Sedlčany 7:3
Vlašim – Příbram 7:4
Vlašim – Humpolec 8:4

Umístění:
1. Vlašim
2. Příbram
3. Benešov
4. Humpolec
5. Sedlčany
6. Jihlava

V Kutné Hoře třetí místo!

V neděli hráči přesunuli do Kutné Hory na halový turnaj Street football. Kluci byli rozděleny na dva týmy. Hrálo se systémem 3 na 3 bez brankáře na hřišti ohraničeném mantinely. Červený tým statečně bojoval ve své skupině a obsadil v ní 3. místo. Poté se utkal v osmifinále s druhým celkem skupiny A, bohužel na ten nestačil a jeho pouť turnajem tak skončila.

Modrý tým se po rozpačitém začátku a dvou úvodních prohrách, postupně rozehrál k výborným výkonům. Ve skupině sice také obsadil 3. místo, ale ve vyřazovací části došel až do semifinále, kde smolně prohrál o jediný gól 7:8, kdy doháněl už pěti gólovou ztrátu.
Boj o bronzové medaile už však jednoznačně opanoval a obsadil tak krásné 3. místo z celkem 16 týmů

Výsledky jednotlivých týmů:
Červený tým:
VLAŠIM – Tempo modrá 9:13
VLAŠIM – Neratovice modrá 1:9
VLAŠIM – Chrudim červená 3:3
VLAŠIM – Chrudim modrá 2:7

Modrý tým:
VLAŠIM – Sparta Praha modrá 6:12
VLAŠIM – Chrudim modrá 3:8
VLAŠIM – Kutná Hora 7:7
VLAŠIM – Tempo modrá 19:6
VLAŠIM – Cidlina Nový Bydžov 10:6
VLAŠIM – Neratovice modrá 7:8
VLAŠIM – Chrudim modrá 10:2