Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim se chystá na soustředění v Třeboni

V neděli fotbalisté Vlašimi odjíždějí na soustředění do jihočeské Třeboně. V jakém složení tým na soustředění odcestuje zatím není jasné. Realizační tým rozhodne o složení kádru po sobotním přípravném utkání v Písku. Menší komplikací Vlašimi v přípravě jsou zranění některých hráčů. 

Jak zatím hodnotíte průběh zimní přípravy?

Zatím mohu zimní přípravu našeho týmu hodnotit velmi pozitivně. Hráči na sobě chtějí pracovat, zvykli si na určitou intenzitu tréninkových jednotek již během podzimu a teď je pro ně snadnější pracovat i ve větším objemu. Velmi dobře jsme zvládli i tři zápasy zimní ligy a to nemyslím jen výsledkově. Bohužel se nám nevyhnula zranění a postupně nám vypadlo několik hráčů.

Minulý týden přestoupil Marco Túlio do Mladé Boleslavi. Jak citelná je to pro náš tým ztráta?

Marcovi by skončila v létě smlouva a hrozilo, že případně nedojde k jejímu prodloužení. Jeho odchod byl tak logickým krokem, kdy se jednalo o šanci ještě hráče zobchodovat. Marco Túlio byl důležitým článkem týmu, ale nemyslím si, že klíčovým. Věřím tedy, že jej dokážeme nahradit.

Týmu v neděli začne soustředění v Třeboni. V jakém složení na soustředění odcestujete?
Finální podoba kádru, který odjede na soustředění do Třeboně, se určí až v sobotu po přípravném zápase v Písku. Ohled budeme brát i na zdravotní stav některých hráčů.

Vyhlížíte ještě nějaké posily?
Zatím vyhlížím všechny naše zraněné hráče a hráče, kteří se momentálně připravují s prvním týmem Sparty (Mareček, Plechatý – pozn. red.). O dalších posilách jsme se v našem trenérském štábu nebavili.