Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Aleš Majer novým trenérem Vlašimi

Vedení fotbalové Vlašimi muselo po skončení uplynulého ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hledat nového hlavního trenéra. Martin Hyský zamířil do prvoligové Karviné. Vlašim se nakonec domluvila na spolupráci s Alešem Majerem, který pracoval pro pražskou Duklu. 

„Jsme rádi, že jsme uzavřeli s Alešem Majerem dohodu a právě on povede náš tým jako hlavní trenér od prvního okamžiku letní přípravy. Ještě musíme doladit kompletní složení realizačního týmu, s kterým bude pracovat na tom, aby byl náš tým úspěšný. Přejeme Alešovi u nás co nejvíce úspěchů a budeme se snažit , aby naše spolupráce bylo přínosná pro obě strany,“ nechal se slyšet krátce po stvrzení dohody Ing. Petr Lajda, předseda představenstva vlašimského klubu. „Martinu Hyskému bychom rádi touto cestou poděkovali za jeho práci pro náš klub a v jeho novém angažmá mu přejeme, aby se mu dařilo,“ dodal Lajda.

Aleš Majer se narodil v roce 1979 a jako fotbalista oblékal nejčastěji dres pražského Xaverova, se kterým si zahrál i druhou nejvyšší soutěž. Následně se v kariéře podíval i do dalších klubů jako byla například Admira Praha, Sparta Krč, Čelákovice a Kolín, kde také ukončil svou fotbalovou kariéru ve 29 letech. Jako trenér dosáhl nejvyšší profesionální licence, a to i mládežnickou. Jako trenér vedl například pardubické dorostence a poté se přesunul na FAČR do trenérsko-metodického úseku. Po odchodu z této pozice se stal trenérem na pražské Dukle, kde postupně trénoval kategorii U19 a naposledy vedl jako hlavní trenér třetiligovou rezervu Dukly Praha.