Béčko s prázdnou, ženy se loučily porážkou

Poslední utkání podzimní části své soutěže mají za sebou vlašimské fotbalistky, které v posledním duelu utrpěly vysokou porážku na půdě lídra soutěže z Českých Budějovic. S prázdnou se z venkovního utkání vrátilo i béčko.

B-tým:

Český Brod B – Vlašim B 3:1 (2:1)

Branky: 18. Franc, 22. Kocourek, 85. Miňovský – 11. Sogbo. ŽK: Novotný, Franc – Blažek.

Sestava Vlašimi: Surovčík – Blažek (79. Peška), Toupal (68. Houdek), Vlasák, Sváta, Psota (46. Pajk), Cettl, Sogbo, Fialka (68. Vondrák), Zvára, Habal (79. Pešek).

Utkání začali vlašimští velmi dobře, když se v jedenácté minutě prosadil Joel Sogbo. Dlouho se však hosté ze svého vedení neradovali. V 18. minutě vyrovnal skóre utkání Franc. Obrat dokonal o čtyři minuty později domácí Kocourek. Své vedení domácí do konce prvního poločasu udrželi. Po změně stran vyšla snaha vlašimských naprázdno a místo toho pět minut před koncem udeřil Miňovský a určil konečné skóre zápasu na 3:1.

Ženy:

České Budějovice – Vlašim 8:0 (2:0)

Branky: 65., 77. a 80. Svobodová, 9. Koubová, 31. Jandová, 63. Kešnerová, 70. Divoká, 84. Johnová. ŽK: Kňazíková (VLA).

Sestava Vlašimi: Tůmová – Procházková Markéta, Procházková Martina, Dušková, Slavíková, Kňazíková, Rosová E., Vávrová, Novotná, Opavová, Fialková. Střídali: Brzková – Pištěková, Rosová V., Jíšová, Kalvodová.

Poslední zápas ženám nevyšel. První poločas Vlašim byla domácímu Dynamu vyrovnaným soupeřem, neproměnila však několik šancí a domácí dvakrát trestaly. Druhý poločas, který se již hrál za tmy, hostujícím hráčkám nevyšel a dostaly ještě šest branek.

Vlašimské ženy jsou i přes nepříznivý výsledek z posledního zápasu s podzimní sezónou a konečným umístěním v tabulce na druhém místě určitě velice spojeny.