Béčko se s podzimem loučilo porážkou

Poslední utkání podzimní části Krajského přeboru mají za sebou fotbalisté vlašimského B-týmu. Svěřenci trenéra Toupala v sobotu doma přivítali Sokol Nespeky. Zápas nakonec skončil porážkou domácího celku 1:3.

Vlašim B – Nespeky 1:3 (0:2)

Branky: 54. Fialka – 3. Burian, 24. Kučaba, 93. Hamajda. ŽK: Toupal, Vlasák, Psota – Pešta, Konopiský, Maršoun. ČK: 40. Vlasák (Vlašim).

Sestava Vlašimi: Vladyka – Blažek, Toupal (71. Vondrák), Vlasák, Cettl, Fialka, Vobecký (74. Vobecký), Jíra (39. Psota), Zvára (46. Houdek), Habal (68. Pajk), Sogbo.

Úvod utkání vyšel hostům na výbornou a již po třech minutách je poslal do vedení Burina. Domácí naděje na bodový zisk se snížily ve 24. minutě, kdy přidal druhý zásah Kučaba. Když navíc viděl ve 40. minutě červenou kartu Vlasák, tak se zdálo být definitivně rozhodnuto. Po změně stran se však prosadil Fialka a vykřesal pro Vlašim naději. Bohužel více se domácím nepodařilo a v nastaveném čase nakonec přidal třetí branku hostí Hamajda.

Podzimní část soutěže tak „béčko“ zakončilo porážkou a přezimuje na 13. místě tabulky se ziskem jedenácti bodů.