Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Béčko vstoupilo do jara vítězně!

Jarní premiéru mají za sebou i fotbalisté rezervního týmu FC Sellier & Bellot Vlašim. V rámci Krajského přeboru přivítali svěřenci trenéra Toupala na domácím hřišti tým Hřebeče. Vítězství nakonec slavili domácí při skóre 4:2.

Vlašim B – Hřebeč 4:2 (3:0)

Statistiky zápasu:

Branky: 24. Štětina, 35. Linhart, 39. Cettl, 55. Filip – 51. Macháč, 89. Obradovič. Bez karet. Diváci: 55.

Sestavy: Vlašim B: Štecher – Přitasil, Toupal (66. Zvára), Linhart (84. Pajk), Skiba, Filip (74. Rut), Cettl, Štětina, Vlasák, Lapáček, Pešek (80. Fialka).

Hřebeč: Zajíček – Melichar, Dolejš, Macháč (76. Kotěra), Janík, Hora, Servus (62. Urban), Obradinovič, Brodský, Stříbrský, Faktor.

Do utkání, které se hrálo za stálého deště a na umělé trávě, vstoupili aktivněji hosté, ale z tlaku vytěžili jen střelu kapitána Servuse z dvaceti metrů, se kterou si poradil domácí brankář Štecher. Zhruba od patnácté minuty začali iniciativu přebírat domácí a po pěti minutách se ke střele v pokutovém území dostal Cettl, ale brankář Zajíček byl na místě. Ve 24. minutě se domácí již radovali z branky, když Přitasil přesně našel Štětinu, který si pohrál s obranou hostí a prostřelil Zajíčka – 1:0. O jedenáct minut později Skiba nádherně přenesl hru na levou stranu, kde si na míč naběhl Linhart a střelou na zadní tyč nedal Zajíčkovi šanci – 2:0. O tři minuty později se na výlet vydal Vlasák, prokličkoval se až do pokutového území, kde přihrál Cettlovi, který rozvlnil síť hostující branky potřetí – 3:0. Ještě před odchodem do kabin mohli hosté snížit, když se ve vápně uvolnil Obradovič, ale jeho tvrdou střelu vyrazil Štecher na roh.

Skóre se hostům podařilo snížit až v úvodu druhého poločasu, když se v 50. minutě prosadil Obradovič – 3:1. Ale odpověď vlašimských přišla o pět minut později, když si na přesný centr Skiby naběhl nehlídaný Filip a hlavou zvýšil na 4:1.Hosté se snažili o korekci výsledku, ale jejich snaha končila na pozorné domácí obraně nebo na brankáři Štecherovi. Hřebečtí se dočkali až v samotném závěru utkání, když z levého křídla pronikl do vápna Faktor a přehodil špatně stojícího Štechera – 4:2. Poté už naposledy do píšťalky foukl rozhodčí Vlk a mohla naplno propuknout vlašimská radost z vítězství a ze zisku důležitých tří bodů.

K příštímu utkání zajíždí B-tým v sobotu 14. března od 15.00 na hřiště Sokola Nespeky.