Cesta pohárem končí. Dynamo – Vlašim 3:1

Ve třetím kole skončila pro fotbalisty Vlašimi cesta tuzemským fotbalovým pohárem. Vlašim nestačila na prvoligového soupeře z Českých Budějovic. Na Střeleckém ostrově padl středočeský celek 1:3.

České Budějovice – Vlašim 3:1 (2:0)

Branky: 13. Čavoš, 43. Zajíc, 63. Švec – 75. Solomon. ŽK: Čoudek – Zinhasovič, Lehoczki.

Sestavy: Č. Budějovice: Šípoš – Čolić, Čoudek, Králik, Skovajsa – Sladký, Čavoš (72. Hellebrand) – Penner (79. Sluka), Hora (72. Broukal), Potočný (62. Švec) – Zajíc (62. Hais).
Vlašim: Kolář – Lehovec, Kulhánek, Lehoczki, Hošek (60. Heppner) –  Horský (66. Solomon), Onije, Zinhasovič, Langhamer – Toula, Ugwu.
Do utkání vstoupilo aktivněji domácí Dynamo, které se dostalo zásluhou Patrika Čavoše do vedení po deseti minutách hry. Vlašim dokázala zahrozit až po čtvrthodině hry, kdy se ke střele odhodlal Nedžad Zinhasovič, ale hostující záložník poslal míč mimo tři tyče. Neupěl ani hlavičkový pokus Filipa Horského a tak před koncem poločasu opět udeřili domácí, když se po centru do vápna trefil Tomáš Zajíc – 2:0.
Ve druhém poločase byla rovněž větší převaha na straně jihočeského týmu a vše korunoval povedenou střelou střídající Jakub Švec a zvýšil na 3:0. Vlašim mohla zdramatizovat utkání, ale domácí zachránila tyč. Spíše čestný zásah poté přišel v 75. minutě Solomon John, který upravil skóre utkání na konečných 3:1 pro Dynamo, které tak postupuje v poháru dál.