Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Daniel Šmejkal: Jsme zklamaní, škoda tyčky v závěru

Hodně těžko se hodnotil nedělní zápas trenérovi FC Sellier & Bellot Vlašim Danielu Šmejkalovi. Jeho celek si ve Varnsdorfu dokázal vypracovat vedení po pěkné brance Pilíka, ale ve druhém poločase vedení ztratil a body nepřinesl ani závěrečný tlak na soupeře. 

,,Samozřejmě jsme zklamaní,” uvedl po utkání lodivod Vlašimi na tiskové konferenci. ,,Byli jsme si vědomi důležitosti utkání. Myslím, že jsme vstoupili do zápasu dobře, kdy jsme vstřelili i pěknou branku. Paradoxně se to na nás po chvíli podepsalo, kdy na nás dopadla tíha toho, že vedeme. Soupeř zjistil, že nemá co ztratit a zlepšil se,” hodnotil první poločas důležitého utkání Daniel Šmejkal.

I přes to, že si Varnsdorf vedl na konci poločasu lépe, šlo se do kabin za příznivého stavu pro vlašimské barvy. Ovšem radost po změně stran netrvala dlouho. ,,Ve druhém poločase se soupeři povedlo v úvodu vyrovnat. My jsme chtěli vystřídat, což jsme bohužel nestihli. Hra byla poté vyrovnaná s tím, že domácím se více dařilo ve středu hřiště, kde dobíhal důležité míče a poté vstřelil i rozhodující branku,” mrzelo vlašimského trenéra promrhání náskoku. 

Body však mohl jeho tým ze severu Čech odvážet. Po vyrovnaném závěru utkání a menším tlaku jeho týmu přišla šance Oskara Fotra. ,,V závěru utkání jsme si vytvořili určitý tlak a nastřelili tyčku. Bohužel vyrovnat se nám nepovedlo a odjíždíme zklamaní,” uzavřel hodnocení Daniel Šmejkal.