Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Dělba bodů je spravedlivá, hodnotil utkání Daniel Šmejkal

Chtěli důležité utkání zvládnout a zvítězit, ale nakonec brali vlašimští fotbalisté z utkání proti Baníku Sokolov bod po remíze 1:1. „Na nás dolehla tíha okamžiku a s ohledem na průběh zápasu je dělba bodů spravedlivá,“ hodnotil utkání bezprostředně po jeho skončení trenér Vlašimi Daniel Šmejkal.

„Před utkáním jsme si samozřejmě přáli výhru. Na našem týmu však byla vidět tíha okamžiku, naopak soupeř hrál vzhledem k okolnostem více uvolněně a nebyl pod takovým tlakem. V prvním poločase jsme měli dobré situace a vytvořili si šance. Ovšem po změně stran a vyrovnání se do šancí dostal i soupeř. Z tohoto pohledu je dělba bodů spravedlivá,“ řekl k průběhu zápasu domácí lodivod Daniel Šmejkal.

Vlašim srazil inkasovaný gól a poté byla ve hře domácích vidět nervozita. „Hrajeme o záchranu a inkasovaná branka se na naší psychice podepsala,“ přiznal Šmejkal. Jeho tým však nakonec mohl brát všechny body. „Ke konci utkání jsme se trochu zvedli a vytvořili si velkou šanci, ale brankář k naší smůle míč dokázal vyrazit,“ mrzelo šéfa vlašimské lavičky.

Další utkání odehraje Vlašim již ve středu na půdě Ústí nad Labem. „Čeká nás další strašně těžký zápas. Musíme rychle zregenerovat a kvalitně se připravit na tento zápas. Teď jsme získali bod a musíme pokračovat dál. Není na co čekat,“ říká Daniel Šmejkal, který se svým týmem v prvních dvou utkáních po restartu získal čtyři body. „Snili jsme o tom, že bodů uděláme šest,“ mrzí trochu trenéra Vlašimi aktuální bodový zisk z posledních dvou zápasů. „Když jsme vyhráli venku, tak jsme tomu věřili. Nejsme úplně spokojeni. Je škoda, že jsme doma nevyhráli, ale na druhou stranu jsme rádi, že je máme. My nyní musíme bojovat o každý bod,“ uzavřel Daniel Šmejkal.