Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Druhá příprava nabídla remízu

Druhé přípravné utkání odehráli v sobotu hráči Vlašimi. Středočeský celek na domácím stadionu narazil na Vysočinu Jihlava, která tak zápasem ukončila své soustředění. Po bezbrankovém prvním poločase se diváci dočkali po jednom zásahu na každé straně a zápas tak skončil remízou 1:1.

Vlašim – Jihlava 1:1 (0:0)

Branky: 65. Rigo – 56. Wilson.

Sestava Vlašimi: Řehák – Hošek (46. Starý), Breda (85. Opluštil), Opluštil (46. Broukal), Svoboda (46. Sváta) – Janda (46. Zihnasovič), Blecha, Kozel, Rigo (70. Jíra), Kneifel (75. Hrabánek) – Alijagič.

V prvním poločase byli aktivnější hosté, kteří měli i vice šancí, ale ani ta největší, kdy hráč Vedral běžel sám na Řeháka brankou neskončila. Těsně před přestávkou mohli udeřit domácí, hlavička Alijagiče skončila těsně vedle tyče.

Do druhého poločasu oba celky prostřídaly a začaly padat i branky. Jako první udeřili hosté, když se prosadil Wilson, ale domácí dokázali zareagovat a Tomáš Rigo v 65. minutě srovnal na konečných 1:1. Ve druhém poločase nastoupili v sestavě Vlašimi i dorostenci Jíra a Hrabánek.