Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Dva góly Pavla Vyhnala a další výhra pro Vlašim

K dalšímu přípravnému zápasu dnes před polednem nastoupili fotbalisté Vlašimi, kteří na umělé trávě přivítali jihočeské Táborsko. Soupeřův tým vedl vlašimským fanouškům dobře známý Roman Nádvorník, který nakonec musel zkousnout porážku svého týmu 1:2.

FC Sellier & Bellot Vlašim – FC MAS Táborsko 2:1 (0:1)
Vstup do zápasu neměla Vlašim zrovna ideální a trenér Hašek měl ke svým svěřencům co vytýkat. Jihočeši naopak vzali úvod zápasu za správný konec a vypracovali si i několik šancí. Jednu z nich zužitkoval parádní střelou do horního růžku branky Tomáš Mrázek a hosté šli do vedení. Vlašim se na hřišti ještě chvíli hledala a toho mohli hosté opět využít. Nejprve Le Giang vyrážel nebezpečnou střelu a o pár chvil později jej zachránila tyčka.

To Vlašim již dostatečně probrala a začala se snažit. Vyrovnání měl na své hlavě Vojtěch Hadaščok, ale jeho pokus vytáhl až neuvěřitelným zákrokem brankář hostí. Do poločasu se domácím nepovedlo zareagovat, ale i přes to bylo hlučněji na lavičce Táborska.

Druhý poločas utkání zahájili lépe domácí, kteří se dokázali dostat do šance, ale Vyhnal nebyl v zakončení moc důrazný. Dlouhou dobu hledala lépe hrající Vlašim skulinku v obraně jihočeského celku. Tu se povedlo najít po jednom průniku, kdy si domácí hráč nastřelil ruku a pokutový kop následně proměnil Pavel Vyhnal.

Blaničtí rytíři nadále působili aktivněji a odměnou jim byla i druhá branka, kterou vstřelil Pavel Vyhnal. Právě jeho druhá trefa byla rozhodující a přinesla vlašimským barvám další výhru v přípravě.