Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Erich Brabec byl po prvním utkání přípravy spokojen

V prvním utkání letošního roku vyhrála Vlašim nad severočeským týmem z Ústí nad Labem 3:1 a po utkání byl trenér středočeského celku Erich Brabec dobře naladěn. V krátkosti se vyjádřil i k novým hráčům v týmu.

O utkání proti Ústí nad Labem:

Jednalo se o klasický první přípravný zápas. V úvodu byl soupeř o něco lepší. Nám pomohla branka Davida Skopce. Postupně jsme se začali zlepšovat a přidali druhou branku po hezké akci. Dokázali jsme si připravit i další šance a jen škoda, že jsme je nedokázali proměnit. Soupeř hrozil zejména po standardních situacích a nakonec dokázal jednu z nich využít. Ve druhém poločase jsme se po prostřídání sestavy opět chvíli hledali a postupně srovnávali krok se soupeřem. Troufám si říci, že jsme chvílemi byli i lepším týmem a měli více šancí, které jsme až na jedinou nevyužili. Zejména jedna akce Pavlíka po pravé straně volala po gólu, ale bohužel. V utkání se mi také líbil především výkon Mizeráka a Selemaniho.

O výkonu nových hráčů:

Martin Toml utkání podle mého zvládl dobře. Ondra Novotný zápas odpracoval a dokázal poslat gólovou přihrávku na Daa, který bohužel neproměnil. Je na něm ještě vidět, že se potřebuje lépe poznat s týmem. Poslední nováček v týmu Petr Výborný také určitě potřebuje čas na to, aby se s hráči lépe poznal a sehrál. Bylo by dobré, kdyby si více věřil a byl sebevědomější, jako tomu bylo při tréninku. Kluci ještě prostě potřebují poznat nové spoluhráče. Určitě nikoho nezatracuji a půjdeme dál v přípravě.