Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Ericha Brabce trápí početná marodka

Vyjmenovat základní sestavu nebo marodku? Ve Vlašimi to aktuálně vypadá tak, že jmenovat základní sestavu je pomalu jednodušší, než jmenovat hráče na marodce. „Máme hodně marodů, a to nás limituje,“ povzdechl si po sobotním utkání s Benešovem (1:0) trenér Vlašimi Erich Brabec. 

Trenére, jak hodnotíte zápas proti Benešovu? 

Myslím si, že v prvním poločase to bylo velmi dobré. Byli jsme aktivní a dělali jsem přesně to, co jsme si řekli. Ovšem bylo znát, že máme za sebou náročné soustředění. Ve druhém poločase jsme prostřídali sestavu a náš výkon byl o poznání horší. Ukázalo se i to, že jsme momentálně limitování větším počtem zraněných hráčů.

Jaké bylo soustředění v Třeboni? Splnilo účel?

Soustředění v mých očích bylo výborné. Musím pochválit podmínky, ve kterých jsme se připravovali. Pochvalu zaslouží i hráči za jejich přístup k průběhu soustředění. Jediným škraloupem je právě početná marodka, která se nám doufám začne vyprazdňovat. Na marodce jsou momentálně Fortelný, Kučera, Fort, Skopec, Mizerák a Selemani. Jsou to hráči, kteří normálně patří do kádru a jak se kdo uzdraví zatím nedokážeme přesně říct.

Co testovaní hráči. Jaká je jejich budoucnost ve Vlašimi?

Novotný s Výborným si řekli o místo v našem kádru. Co se týče dvojice ruských hráčů, tak proti Benešovu nastoupil Gilyazutdinov, který ukázal své přednosti při hře jeden na jednoho. Limituje ho však to, že zatím nemá natrénováno. Druhý hráč z Ruska Shabanov odletěl vyřizovat víza a pokud vše dobře dopadne mohou oba zůstat.