Č. Budějovice 1 - 2 Vlašim FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s.

Branky: 3. Ondrášek – 9. John, 44. Labík.

Sestavy: Č. Budějovice: Tůma – Broukal, Šimoník, Hák – Matoušek, Čoudek, Hellebrand, Penner, Hora V. – Ondrášek (C), Hora J .
Náhradníci: Andrew – Havel, Suchan, Bastl, Brbec, Hais, Čermák, Sladký, Nikl, Pařízek, Adediran.

Vlašim: Vágner – Labík, Nogha (70. Franěk), Kulhánek, Heppner – John (70. Ndiyane), Musil, Onije, Šimeček (46. Dostál), Šubert (46. Janda) – Singateh (46. Biegon).

Do utkání nastoupili lépe fotbalisté Dynama, kteří se hned ve 3. minutě utkání dokázali dostat do vedení po brance Zdeňka Ondráška. Z vedení se však prvoligový celek neradoval dlouho. Výbornou přihrávku dostal v deváté minutě Solomon John a bylo vyrovnáno. Českobudějovičtí hráči se následně dokázali dostat před Vágnera, ale překonat se jej už nepovedlo. Naopak Vlašim si mohla ve 42. minutě vzít vedení na svou stranu. Nejprve to vlašimští zkusili zpoza vápna a následně po rohovém kopu. Brankář Dynama Tůma byl však oba pokusy zneškodnil.

Už to vypadalo, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, ale v poslední minutě se snesl centr do vápna, kde stál připravený Albert Labík a Vlašim vedla. Do druhého poločasu oba celky protočily sestavu a více nebezpečno bylo před brankou Matyáše Vágnera, ale ani jeden z pokusů již v síti neskončil. Na druhé straně se rovněž skóre nepohnulo a utkání tak skončilo výhrou Vlašimi 2:1.