Čelákovice 1 - 2 Vlašim B
16. 03. 2019 - 10:15

SK Union Čelákovice – FC Sellier & Bellot Vlašim „B“ 1:2 (0:1)

Statistiky zápasu:

Branky: 73. Bařina Pavel – 9. Cettl, 90. Motyčka. ŽK: Pikous. Rozhodčí: Šmejkal – Kvasnička, Hlavnička. Diváci:70.
Sestavy: Čelákovice: Bařina Pe. – Homola P., Pikous, Bařina Pa., Homola J., Matějka, Náhlovský, Kadeřábek, Vacek, Szabo, Pánek.

Vlašim: Štecher – Toupal, Rut, Lapáček, Habal, Cettl, Skiba, Giliazutdinov, Mizerák, Dušek, Motyčka. Střídali:Vobecký, Matzner, Zvára, Filip.

Do zápasu vstoupili aktivněji vlašimští a hned ve druhé minutě po průniku Mizeráka se do šance dostal Dušek, ale jeho střelu vyrazil domácí brankář před sebe a domácí obrana nebezpečí odvrátila odkopem na půlku hostí. Vlašimští byli dál aktivnější, hráli v pohybu a po průniku Giliazutdinova mohli ohrozit domácí branku, ale to jim znemožnil Pikous svým odkopem. Na potřetí se hosté hosté dočkali, když po přesném centru Mizeráka z levé strany hlavičkoval přesně k tyči Cettl a vlašimští vedli 1:0. Hosté se dál tlačili před branku domácích, ale jejich snaha končila před domácím pokutovým územím. Domácí postupně vyrovnali hru, ale do vyložené šance se nedostali a tak se do kabin šlo za těsného vedení vlašimských.

Do druhého poločasu opět vstoupili aktivněji hosté a v 55. minutě vsítili i druhou branku Mizerákem po zpětné přihrávce Duška, ale bohužel branka nebyla uznána pro ofsajd Mizeráka, který bohužel viděl jen pomezní rozhodčí Kvasnička. Domácí se poté dostali do hry a tlačili se za vyrovnáním, jejich pokusy buď zneškodnil brankář Štecher a když byl už překonán, zastoupilo ho břevno jeho branky. Hosté se také snažili zvýšit vedení, ale střely Motyčky, Duška zlikvidoval domácí brankář a tak čtvrt hodiny před koncem se po rohovém kopu dočkali domácí vyrovnání, když hlavičkoval zcela osamocený Pavel Bařina a překonal Štechera. Vlašimští se poté vrhli do útoku a zatlačili domácí před jejich branku. Největší šanci zahodil Vobecký, který v 85. minutě běžel sám na brankáře, udělal mu kličku, ale jeho střelu do prázdné branky vykopl domácí stoper na roh. Když už se všichni připravovali na penalty, které měly utkání rozhodnout, tak se v posledních vteřinách hry ve vápně domácích dostal k míči Motyčka a prostřelil domácího brankáře a vlašimští mohli slavit tříbodové vítězství.

Příští utkání sehraje naše „béčko“ v neděli 24. března od 15:00 v areálu Na Lukách, kde přivítáme mužstvo Sokola Luštěnice.