Dukla 2 - 0 Vlašim FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s.

Dukla – Vlašim 1:1 (1:0)

Branky: 66. (z pen.) a 78. Matějka ŽK: Uhlíř - Zinhasovič.

Dukla: Šťovíček – Peterka (C), Piroch, V. Svoboda, Ullman – Adediran (64. Kim), Havelka (73. Barac), Uhlíř, Kozel (83. Moulis), Šebrle (64. Buchvaldek) – Matějka (83. Huf).

Vlašim: Vágner – Halinský, Hošek (81. Heppner), Horský (81. Ugwu), Kulhánek – Lehoczki, Rigo, Smejkal (64. Solomon), Suchan (C) – A. Svoboda (64. Vais), Zinhasović (64. Toula).

V prvním poločase byl na hřišti pražské Julisky k vidění vyrovnaný zápas s minimem gólových šancí. Domácí se dostali do dvou nadějných šancí, ale dostat míč do sítě se nepodařilo. Na druhé straně se i Vlašim osmělila k zakončení, ale Šťovíček vždy jen kontroloval dráhu střely, která mířila vedle branky.

Po změně stran byla Vlašim aktivnějším týmem a do vápna Dukly mířilo několik nebezpečných centrů. Bohužel ani jeden z nich nepřinesl vážnější komplikace pro domácího brankáře. Rozhodnutí přinesla 66. minutě zápasu, kdy ve vápně podklouzl při souboji s Vaisem Kim a sudí Petřík odpískal k překvapení hostů pokutový kop. Ten dokázal proměnit Lukáš Matějka – 1:0.

Po inkasované brance již Vlašim nenavázala na svůj výkon z předchozích minut a hru směrem dopředu ovlivnila celá řada nepřesností. Nakonec z toho pramenila i situace ze 78. minuty, kdy dokázal skulinu v obraně využít k druhá brance Matějka – 2:0. Druhý gól definitivně zlomil odpor Vlašimi, která tak odjíždí z Julisky s prázdnou.