Ml. Boleslav – Vlašim 3:0

Ml. Boleslav 3 - 0 Vlašim
21. 01. 2020

Ve třetím přípravném utkání narazili fotbalisté Vlašimi na silného soupeře. Byla jím prvoligová Mladá Boleslav, která ve nejvyšší soutěži atakuje přední příčky tabulky. Tým trenéra Šmejkala nakonec odjížděl s porážkou 0:3. Boleslavští o své výhře rozhodli díky podařenému vstupu do utkání.

FK Mladá Boleslav – FC Sellier & Bellot Vlašim 3:0 (2:0)

Branky: 7. Hönig (z pen.), 10. Křapka, 85. Blazko.

Sestavy: Mladá Boleslav: Mikulec – Křapka, Glöckner, Rudzan, An Jue Joon (56. Moravčík) – Grigoryan (67. Bejbl), Hampl, Hönig (46. Dib), Auer (46. Shkyria) – Provazník (71. Komma), Choi Se Jun (56. Blazko).

Vlašim: I. poločas: Řehák – Hašek, Štochl, Broukal, Vondra – Janda, Breda, Komárek, Vrána – Dohnalík, Dias. II. poločas: Bačkovský – Kadlec Mil., Hašek, Broukal, Kadlec J. – Sváta – Bulíř, Januška, Svoboda, Plachý – Fotr.

Utkání nezačali vlašimští dobře. Pár minut po zahájení zápasu přišel nedovolený zákrok ve vápně a díky proměněnému pokutovému kopu šli ligisté do vedení- 1:0. Netrvalo dlouho a domácí se radovali podruhé. Dobře zahraný rohový kop nakonec dokázal využít Křapka – 2:0. I Vlašim se dostala ke slovu, ale její standardní situace snížení nepřinesly. Podobně si ve zbytku poločasu vedli i domácí. Skóre se tak do změny stran nezměnilo.

Po přestávce se hosté dostali ke dvěma velmi nebezpečným pokusům, ale výtečnými zákroky podržel svůj tým mladoboleslavský brankář. Dobře si domácí brankář počínal i po rychlém přečíslení Vlašimi. Udeřit tak mohli domácí, ale nastřelili pouze tyč. Vlašimi také nebylo přáno, když samostatnou akci vychytal Mikulec. V samotném závěru zápasu se skóre přeci jen měnilo. Centr uklidil do sítě Blazko – 3:0.