Pečice 1 - 4 Vlašim B
01. 06. 2019 - 17:00

PEČICE – VLAŠIM B 1:4 (1:2)

Statistiky zápasu:

Branky: 36. Flachbart – 10. a 19. Dušek, 65. Vobecký, 84. Cettl. ŽK: Hubač, Zítka L. – Matzner, Cettl. Rozhodčí: Posr – Drábek, Boček. Diváci: 80.

Sestavy: Pečice: Dufek – Novák O., Král, Tůma, Volf, Flachbart, Kriška (. Zítka L., Hubač, Kohout, Heřmanský (72. Zítka P.), Novák V.

Vlašim B: Štecher -Toupal, Lapáček (58. Zvára), Rut, Habal, Vobecký, Cettl, Skiba, Matzner, Dušek, Motyčka.

Zápas začali vlašimští velmi dobře, už po šesti minutách hry postupoval na domácího brankáře sám Dušek, ale Dufek jeho střelu vyrazil. O tři minuty později se již Dušek mohl radovat, když další samostatný únik zakončil kličkou brankáři a střelou do prázdné branky – 0:1. Domácí přišli s rychlou odpovědí, když se do dobré příležitosti dostal domácí Kriška, jeho tvrdou střelu vyrazil Štecher a Lapáček odklidil míč do bezpečí. Domací se snažili o vyrovnání, ale jejich snaha končila na pozorné vlašimské obraně . V 19. minutě se do vápna prodral Motyčka, na jeho zpětnou přihrávku si naběhl Dušek a tvrdou střelou pod břevno zvýšil na 2:0 pro hosty. Po půl hodině hry Cettl prostrčil míč na Motyčku, který postupoval sám na Dufka, který jeho střelu vyrazil na tyč. Od této chvíle převzali otěže zápasu domácí a zle zatápěli vlašimské obraně. V 35. minutě se dočkali snížení, když se ve vápně dostal k míči Kohout a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:2.

V kabině musel vlašimský trenér zvýšit hlas a vlašimští hráči si jeho proslov vzali k srdci. Už v 50. minutě se ke střele po přihrávce Skiby dostal Motyčka, brankář s námahou vyrazil na roh. O patnáct minut později předvedli hosté svoji nejhezčí akci v zápase, kdy po rychlé kombinaci Zvára – Cettl – Vobecký se posledně jmenovaný kličkou ve vápně uvolnil a střelou k tyči nedal Dufkovi šanci – 1:3. V samotném závěru zápasu ještě skóre navýšil na konečných 1:4 Cettl, když se ocitl sám před domácím brankářem a střelou podél něj uzavřel skóre.

Poslední domácí utkání sehraje „béčko“v neděli 9. června v 17.00 na hřišti v Kollárově ulici, kde bude hostit mužstvo Slovan Lysá nad Labem.