Semice 2 - 3 Vlašim B
28. 04. 2019 - 17:00

SEMICE – VLAŠIM B 2:3 (0:1)

Statistiky zápasu:

Branky: 70. Koštíř, 75. Jareš – 29. a 65. (z pen.) Dušek, 81. Petrů. ŽK: Kavka, Pavliš – Cettl, Motyčka. Diváci: 80. Rozhodčí: Brožek – Šefara, Hájek.

Sestavy: Semice: Zemánek – Bříza, Kůrka (72. Langer), Kavka, Pavliš, Koštíř, Jelínek (66. Hylmar), Cáska, Švarc, Vavřík, Jareš.

Vlašim B: Štecher – Matzner, Toupal, Dušek, Skiba, Cettl, Motyčka, Rut, Vobecký, Petrů (90. Šanda), Habal.

Fotbalisté B-týmu vyrazili poslední dubnovou neděli k utkání na půdu Semic. Díky brance Josefa Duška z 29. minuty utkání bylo o poločase veseleji právě v hostující kabině. Stejný hráč přidal v 65. minutě druhou branku z pokutového kopu a o vítězi zápasu se zdálo být rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Domácí celek zahájil stíhací jízdu, kdy dokázal v rozmezí 70. a 75. minuty vstřelit dvě branky a pořádně zdramatizovat utkání. Blaničtí rytíři však zachovali klid a devět minut před koncem utkání udeřil Lukáš Petrů, který vystřelil vlašimskému celku tři body.

Následující utkání odehraje výběr trenéra Toupala na domácí půdě proti Rejšicím. Utkání startuje 4. května od 16:30 na stadionu v Kollárově ulici.