Táborsko 1 - 0 Vlašim FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s.

Táborsko – Vlašim 1:0 (1:0)

Branka: 19. Holiš. ŽK: Holiš, Navrátil, Provazník - Ogiomade, Štochl.

Táborsko: Pecháček – Navrátil, Penc, Holiš (68. Havrda), Almeida (44. Dybala) – Tolno (88. Majka), Ndiaye, Boula, P. Plachý – Provazník (68. Pinc), Čapek.

Vlašim: Řehák (46. Markovič) – P. Breda, Broukal, J. Štochl, V. Svoboda – Jurásek (77. Daniel Kozel), Křišťan, Průcha, Zinhasović (64. Janda) – Bassey (72. Firbacher), Červenka (77. Ogiomade).

Úvod zápasu přinesl šance na obou stranách a k radosti táborských příznivců udeřilo v 19. minutě do branky hostů. Roman Holiš si navedl míč do ideální střelecké pozice a míč skončil přesně u tyče – 1:0. Vlašim tedy musela řešit nepříjemnou situaci a vynutit vyrovnání si mohla s blížícím se koncem prvního  poločasu. Hosté dokázali zastavit rodící se brejk soupeře a Václav Svoboda mohl této situace využít, ale Pecháček předvedl famózní zákrok.

Ve druhém poločase vlašimští byli aktivní a toužili po vyrovnání, ale domácí pozorně bránili svůj hubený náskok a i při rohových kopech se domácí dařilo míč před brankovou čárou. S přibývajícím mohl časem na druhé straně pojistit vedení Emmanuel Tolno, který využil odraženého míče. Náhradní gólman Markovič, který o poločase vystřídal kolegu Řeháka, však proti němu tváří v tvář nezpanikařil. Závěrečné minuty už změnu stavu nepřinesly, a tak Táborsko zvítězilo 1:0.