Ústí n. Labem – Vlašim 2:0

Ústí n. L. 2 - 0 Vlašim FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s.
03. 06. 2020 - 17:00

Ústí nad Labem – Vlašim 2:0 (1:0)

Branky: 3. Drame, 54. M. Valenta. ŽK: Prošek - Svoboda, Průcha. Diváci: 100. Rozhodčí: Cieslar – Melichar, Vodrážka.

Ústí nad Labem: J. Plachý – M. Bílek, Pimpara, Hudec, Písačka – Drame, J. Peterka (C), M. Valenta (76. Miskovič), D. Richter (81. Čičovský), Prošek (81. Chodora) – L. Matějka (66. Bassey).

Vlašim:  Řehák – D. Hašek, Vedral, Broukal, V. Svoboda – Janda (C) (63. Mil. Kadlec), P. Breda (54. Průcha), Blecha, Záviška (46. Dias) – Fotr (71. Diamé), Januška (46. Vrána).

Vlašimi se nevydařil vstup do utkání a již po necelých třech minutách musel Řehák lovit míč ze své sítě. Youba Drame dokonale využil přihrávky Proška a střelou o tyč nedal vlašimskému brankáři sebemenší šanci. Po deseti minutách hry s emohli domácí radovat znovu, ale tentokrát výtečně zasáhl Řehák a míč vyškrábl mimo tři tyče. Domácí zahrozili znovu Richterem, ale jeho pokus mířil hodně mimo. Ve 25. minutě o sobě dali vědět i hosté. David Broukal nalezl ve vápně volného Jiřího Janušku, který svou střelu umístil pod břevno, ale výtečně zasáhl tentokrát i domácí brankář.

V následujících minutách zápasu to byl právě brankář Army Plachý, který držel svůj tým. Nejprve se blýskl proti Fotrovi a poté vytáhl i hlavičku Filipa Vedrala. První poločas tak ovládli domácí v poměru 1:0.

Stejně jako první poločas, tak začal i ten druhý. Tedy poměrně rychlou brankou domácích. V 54. minutě pojistil náskok domácích Matěj Valenta. Ve zbytku středečního utkání se již moc zajímavých akcí neudálo, v samotném závěru si hosté vytvořili menší tlak, ale z něj nedokázali nic vytěžit.

Další utkání odehraje Vlašim v neděli 7. června, kdy od 17:00 hostí Duklu Praha.