Vlašim B – Český Brod B 0:2

Vlašim B 0 - 2 Český Brod B
02. 09. 2018 - 17:00

FC Sellier & Bellot Vlašim B – SK Český Brod B 0:2 (0:0)

Branky: 72. Sedláček (z pen.), 86. Šťastný. ŽK: Mužík, Moško, Kohout (všichni Český Brod B).

Sestava Vlašimi: Štecher – Toupal (85. Macháček), Zvára, Habal,Pavlík, Skiba (56. Matzner), Cettl, Blecha, Filip, Petrů (87. Motyčka), Dušek.

První poločas se odehrál bez velkých šancí na obou stranách. Oba brankáře zaměstnávali pouze střely z dálky, se kterými si oba poradili. Druhý poločas domácí přitlačili hosty před jejich branku, ale do brankových příležitostí se bohužel nedostali a tak přišel trest, kdy po faulu Štechera se kopala penalta a hostující Kohout jí se štěstím proměnil – 0:1.

Největší šancí domácích byl trestný kop Pavlíka, který prolétl celým pokutovým územím, ale žádný z domácích hráčů ho nedostal do branky. Pět minut před koncem přišla druhá branka hostí, když po prostrčení Gajdasze proměnil svůj únik s přehledem podle brankáře Šťastný – 0:2. Rezerva Vlašimi tak poprvé v sezóně okusila hořkost porážky.