Vlašim B – Tuchlovice 4:3

Vlašim B 4 - 3 Tuchlovice

VLAŠIM B – TUCHLOVICE 4:3 (1:2)

Statistiky zápasu:

Branky: 23. Vlasák, 49. Cettl, 71. Habal, 74. Lalouček – 4. Procházka, 45. Miškovic, 60. Lapáček (vl.). ŽK: Přitasil, Lapáček – Šimek, Kubů. Rozhodčí: Vaňousek – Roth, Vlk. Diváci: 130.

Sestavy: Vlašim B: Štecher – Přitasil, Toupal (70. Lalouček), Linhart (56. Štětina), Sogbo (85. Brýl), Cettl, Rut (81. Zvára), Vlasák, Vobecký (66. Zeman), Lapáček, Habal.

Tuchlovice: Šimek – Boháč (29. Pospíšil), Fitko, Tomic, Brnovják, Starenko (87. Čižinský), Hafenrichter, Kubů, Červenka, Procházka, Miškovic.

Další šílený zápas vlašimského béčka se v sobotu odehrál na hřišti v Kollárově ulici, když domácí přestříleli AFK Tuchlovice. Vše začalo už po třech minutách, když se k centru z pravé strany dostal hostující Tomic a míč posadil na hlavu zcela volného Procházky a ten v pohodě otevřel skóre – 0:1. O deset minut později mohli domácí vyrovnat, ale průnik Vlasáka po levém křídle skončil střelou vedle Šimkovy branky. Ve 23. minutě vyrobili hrubou chybu v obraně i hosté, Vlasák vystihl jejich malou domů brankáři a střelou podle Šimka vyrovnal na 1:1. Když si všichni mysleli, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu, tak přišel ve 45. minutě dlouhý nákop za obranu, střelu Kubů Štecher jen vyrazil a zcela osamocený Miškovič dorazil míč do sítě – 1:2.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí a přišla za to i gólová odměna. Songo v 50. minutě našel kolmicí Cettla, který v zakončení nezaváhal a vyrovnal na 2:2. Po hodině hry se hosté dostali k centru z levé strany přes nedůrazného Toupala a Lapáček ve snaze míč uklidit vedle branky si ho ve skluzu srazil do vlastní branky – 2:3. Domácí se ale nevzdali a v průběhu dvou minut skóre otočili, když nejprve v 72. minutě po přihrávce Přitasila pálil z první Habal a nedal Šimkovi šanci – 3:3 a v 74. minutě přišel přesný centr z pravé strany a Lalouček přesnou hlavičkou zvýšil na konečných 4:3.

Václav Toupal, trenér Vlašimi: „Opět jsme se nevyvarovali špatnému vstupu do utkání a v třetí minutě inkasovali. Podařilo se nám ve dvacáté minutě skórovat , ale i tak náš výkon v první poločase nebyl dobrý hráli jsme pomalu a ustrašeně a Tuchlovice přidali druhý gól do šatny. Druhý poločas byl z naší strany lepší,  hlavně jsme zlepšili pohyb a po střídáních kdy střídající hráči hru oživili . V divoké přestřelce jsme nakonec zvítězili 4.3. Hráčům chci poděkovat že opět utkání dotáhli do vítězného konce nasazením a bojovností.“

K dalšímu mistrovskému zápasu zajíždíme v sobotu 7. září od 17.00 na hřiště FK Dobrovice.